Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten camiaya çağrı: Oyuncuların ve yönetimin yakasını bırakalım

İsmail Keles
01.10.2023 - 22:54 | Son Güncellenme: 01.10.2023 - 22:57

Beşiktaş Teknik Direktör Şenol Güneş, Konyaspor maçın sonrası daha fazla pozisyon bulmaları gerektiğini söylerken camiaya da çağrıda bulundu: Başarısız sonuçlardan ben sorumluyum. Oyuncuların ve yönetimin yakasını bırakalım" dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten camiaya çağrı: Oyuncuların ve yönetimin yakasını bırakalım

AJANSSPOR - HABER

Trendyol Süper Lig'in 7. haftasında konuk olduğu TÜMOSAN Konyaspor'u 2-0 yenen Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, daha fazla pozisyon bulmaları gerektiğini söyledi.

Güneş, Konya Büyükşehir Stadı'ndaki maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, yağmura rağmen iyi bir maç oynandığını ifade etti.

Zor dönemden geçtiklerini kaydeden Güneş, "İki deplasman maçında çok ucuz kaybettik. Bunun da bir travması var takım üzerinde. Zaten sezon başından beri saha dışında güvensiz bir ortam yaratılıyordu ama aldığımız sonuçlarla bunu kapatmaya çalışırken iki maçta kaybettiğimiz 6 puan, ligdeki konumumuzu etkiledi" diye konuştu.

Güneş, yayıncı kuruluşa yönelik eleştirisi olduğunu belirterek, "Yayıncı kuruluşun yüzüne karşı da söyledim. Tarafsızlığına inanmıyorum ve iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum. Çünkü onlar yok etmeye çalışıyor. Onun için de taraftarın bu konuda uyanması gerekiyor. Yorumlarla zaten niyetinizi belirtebilirsiniz ama asıl belgelerle belirtilmesi çok kötü. Pendik maçında o golü attığımızda konuşmayan grup, bir başka maçta gol olduğu o görüntüyü veriyorsa konuşacak bir şeyim yok. Yani istediğin zaman o görüntüyü devreye sokarsınız, isterseniz sokmazsınız. Peki bu kurumlara biz nasıl güveneceğiz." ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Şenol Güneş'ten yayıncı kuruluşa "Size güvenmiyorum"
Habere Git

Taraftarın daha sakin olması gerektiğini ifade eden Güneş, şöyle konuştu:

"Çünkü burada yapacağımız en küçük yanlış, bugünleri de arattırır. Dışarıdan pompalanmak istenen konuların camiada tartışılmasını doğru bulmuyorum. Herkese her şey açık. Oyuncularla ben de takımın başarılı olması için uğraşıyoruz. Eksik taraflar varsa onları eleştirdik camia içinde ama olmayacak da bunlarla maç kazandığınız zaman bize yok sayacaksak, kaybettiğimizde abartılı bir şekilde dışlamaya çalışırsak bu doğru değil. Transfer yapılmıştır, şu yapılmıştır, bunlar doğru. Geçen de söyledim oyuncuların ve kulübün şu anda öyle bir sorunu yok. Aldığımız başarısız sonuçlardan dolayı zaten ben sorumluyum. Dolayısıyla o zaman oyuncuların ve yönetimin yakasını bırakalım. Hem başkana hem bana ve daha sonra oyuncuya geldiği zaman. 'Transferin de hepsi mükemmel çıkmadı. Oyuncularımız hazır değil' bunlar eleştirilecek. Biz de onları değerlendiriyoruz."

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler