Ozan Bulkaz: Ben de dahil bir şeyler yapmalıyız

19.11.2017 - 23:39 | Son Güncellenme: 19.11.2017 - 23:39

Banvit karşısında salondan 89-71 yenik ayrılan ve 7 haftası geride kalan Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde peş peşe 4. yenilgisini alan Muratbey Uşak'ta, antrenör Ozan Bulkaz; gidişatla ilgili açıklamalar yaptı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin 7. hafta karşılaşmasında sahasında Banvit'e 89-71 yenilen Muratbey Uşak'ın başantrenörü Ozan Bulkaz, "Çok fazla dramatik bir şey yok. 3 galibiyetle play-off çizgisinde olan takımlar var, ben de dahil bir şeyler yapmalıyız." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Bulkaz, kazanmaları gereken bir maçı kaybettikleri için üzgün olduklarını söyledi.

Yönetimin ve kendisinin bir şeyler yapması gerektiğini kaydeden Bulkaz, "Küçük bir aramız var, hafta sonu maç yok, bu arayı iyi değerlendirip, toplantılar yapıp hamle yapılması lazım. Uşak'ın lehine ne yapılması gerekiyorsa yapılacak. Çok fazla dramatik bir şey yok. 3 galibiyetle play-off çizgisinde olan takımlar var, ben de dahil bir şeyler yapmalıyız." diye konuştu.

Muratbey Uşak oyuncusu Tayfun Erülkü ise önemli bir maçı kaybettiklerini belirtti.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler