Ozan Kabak'ın hocası gelecek için ümitli!

17 Mart 2019 01:44- Son Güncelleme - 17 Mart 2019 01:47
Google news abonelik

Almanya Ligi'nde milli futbolcu Ozan Kabak'ın da formasını giydiği Stuttgart teknik direktörü Markus Weinzierl ile futbolculardan Andreas Beck, Hoffenheim ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu. Weinzierl gelecek adına ümitli olduklarını söylerken, Beck de istek olarak bu şekilde devam etmeleri gerektiğini vurguladı.

Weinzierl: "Adil bir sonuç olduğunu düşünüyorum"

Markus Weinzierl yaptığı açıklamada, "Adil bir sonuç olduğunu düşünüyorum. Bu maçta iyi bir takım performansı gösterdik. Takımın gösterdiği performanstan memnunum. Bu performansı gelecek maçlarda da gösterirsek ligde halen çok puan alacağımıza ve doğru bir pozisyonda olacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Andreas Beck: "Finali iyi yaparsak galip geliriz"

Bir dönem Beşiktaş'ta da oynayan ve eski takımın karşı oynadığı maçta beraberlik golünün asistini yapan Andreas Beck, "Bir enerji ve tutkulu bir şekilde oynadık. Küme düşme tehlikesine itiraz eden bir görüntümüz vardı. Son dakikalarda şans buluyoruz ama bir adım daha atamıyoruz. Eğer o finali iyi yaparsak ve galibiyet golünü atabilirsek daha iyi olacağız. İstek olarak bu şekilde devam etmeliyiz" yorumunu yaptı. (AJANSSPOR DIŞ HABER)