Özdeş'ten hakeme eleştiri!

20.05.2017 18:43 - Son Güncelleme -
Özdeş'ten hakeme eleştiri!

Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş'in 4-1 kaybettikleri Beşiktaş maçının ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalardan Ajansspor.com'un derledikleri şöyle:

"Karşılıklı goller atıldı, aksiyon olmadan 1-1 başladı maç. Topa sahip olmaya başladık. Pas yaparak Beşiktaş'ın direncini kırmaya başladık. Yaptığımız paslar sonuca gitmediği için fazla pozisyon bulamadık. Beşiktaş penaltıya kadar etkili oynadı, biz savunmamızla bu atakları savuşturmaya çalıştık. Beşiktaş penaltısında ben de kol açık gördüm. Penaltı doğruydu.

Devre arasında oyuncularıma topa sahip olamaya devam etmeli ancak biraz daha sonuca oynamalıyız dedim. Beşiktaş'ın sahasında en fazla topa sahip olan takım bizdik ama sonuç olmayınca bu bir işe yaramıyor. 4 gollü bir maç kaybettik.

49'da 3-1 oldu. Beşiktaş'ın golü öncesi faulü görmedi hakemler ama bunları görmezseniz bizim direnme şansımız kalmaz. En zor şartlarda Beşiktaş karşısına çıktık. O pozisyon net bir faüldü. Beşiktaş üzerinde stres yaratabilirdik. 2-1'i ne kadar götürebilsek, maça ortak olabilirdik. Beşiktaş maçı çevirecek kalitede tabi. 4-1 olduktan sonra gardımız düştü. Oyuncularım skora bakmaksızın sonuna kadar oynamaya çalıştılar. 4-1 kaybettik ama çabamız güzeldi. Kupa bizim ligde maç kaybetmemize sebep oldu. Elendiğimiz için de üzgünüz. Bizim için ligde 6. sıra mümkün değil. 7. sırada bitirmek istiyoruz, Beşiktaş'a şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum"

Özdeş, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, Ziraat Türkiye Kupası'nda yaptıkları mücadelenin ardından Beşiktaş karşısına çıktıklarını hatırlatarak, "Maç oynanmadan 1-1 beraberlik oldu. Ardından Beşiktaş'ı tedirgin ettik. Beşiktaş'ın etkili oyuncuları var, onlar pozisyon ürettiler. Rakibin kazandığı penaltı kararı bence doğruydu. Oyuncunun eli açıktı." dedi.

Karşılaşmanın ikinci yarısına da 3-1 geride başladıklarını kaydeden Özdeş, "Beşiktaş'ın golünden önce Abdullah çıkarken top kaybı yaptı ama faulü göremezseniz rakibi rahatlatırsınız. Yorgunluğa rağmen maçın sonuna kadar iyi oyun sergiledik. Bulunduğumuz 7.'lik geçen sezonki sıralamamız. Antalyaspor ve Gençlerbirliği maçlarını kazanarak sezonu 7. sırada tamamlamak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Burak Yılmaz'a sert sözler!

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up