ÖZEL - Asamoah ve Evra'nın menajerinden Galatasaray açıklaması!

15 Ocak 2018 17:29- Son Güncelleme - 15 Ocak 2018 17:29
Google news abonelik

Galatasaray'ın sol bek transferi için adayları olan; Asamoah ve Evra ile ilgili oyuncuların menajerinden Radyospor'a flaş bir açıklama geldi.

Asamoah ve Evra'nın menajeri Federico Pastorello, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuştu.

Galatasaray taraftarlarının merak ettiği Juventus'un başarılı defans oyuncusu Asamoah'ın Galatasaray'a transferinin mümkün olmadığını söyleyen İtalyan menajer, Juventus'un bu oyuncuyu serbest bırakmak istemediğinin altını çizdi ve bu transferin şimdilik yattığını açıkladı.

İtalyan gazeteci Emanuel Gamba ise, "Bana göre Asamoah'ın şuan Juventus'tan takımdan ayrılması mümkün değil. Takımının ona ihtiyacı var ve onu bu dönemde bırakacaklarını düşünmüyorum. Ben de Asamoah'ın menajeri Pastorello'ya katılıyorum takımdan ayrılmayacağını söyleyebiliriz." (AJANSSPOR)

Fatih Terim'den Asamoah açıklaması gelmişti

Fatih Terim'den Asamoah açıklaması gelmişti

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de Asamoah transferinin zor olduğunu açıklamıştı.

Terim'in açıklaması şu şekildeydi:

Terim'in açıklaması şu şekildeydi:

"Asamoah benden önce gelişti ama olma ihtimali zayıf gibi gözüküyor. Alternatifler bakıyoruz."

"Sistemimize ve ekonomimize de uygun; fark da yaratacak isim istiyoruz. Arkadaşlarımız ile ben burada kurduğumuz kamp içerisinde şu anda dünyanın her tarafını tarıyoruz ve en kısa zamanda getirmek istiyoruz."

"Devre arası çok fazla transfer zaten doğru durmuyor açıkçası. Zaten iyi giderken kendi futbolcusunu niye versin?"