ÖZEL- Semih Kaya hakkında resmi transfer açıklaması! Beşiktaş...

13 Kasım 2017 13:44- Son Güncelleme - 13 Kasım 2017 13:44
Google news abonelik

 

AJANSSPOR- Galatasaray'dan Sparta Prag'a transfer olan Semih Kaya'yı menajerinin Beşiktaş'a önerdiği iddia edilirken, teknik direktör Şenol Güneş'in yıldız futbolcunun transferine sıcak bakmadığı bildirildi.

 

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Ajansspor editörü Salim Manav'a özel açıklamalarda bulunan Semih Kaya'nın menajeri Güde Fazıl Özdemir, "Semih Kaya hakkında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Beşiktaş'la bir görüşmemiz olmadı. Semih'in şu anda Türkiye dönme gibi bir düşüncesi yok. Kariyerine yurt dışında devam etmek istiyor. Türkiye'ye eğer bir gün dönecek olursa bu takım Galatasaray olacaktır" dedi.

 

Semih Kaya'nın ismi daha önce Trabzonspor'la anılmış, Radyospor'da Salim Manav'a konuşan Fazıl Özdemir, "Trabzonspor'dan bize gelen bir teklif yok. Ne biz Trabzonsporlu yetkililerle ne de Trabzonsporlu yetkililer bizimle iletişime geçti" ifadelerini kullanmıştı.

 

26 yaşındaki deneyimli savunmacı, Sparta Prag'daki ilk lig maçında ayak tarak kemiğinden sakatlanmış ve uzun süre sahalardan uzak kalmıştı. İyileşen milli oyuncu, tekrar forma yarışına katıldı.

(YASAL UYARI: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.)