• Diğerleri

"Özer Hurmacı'nın yaptığı şey bencillik"

Bursaspor haberleri... Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, yeşil-beyazlı takım arkadaşlarının ihanetle suçladığı Özer Hurmacı hakkında açıklamalar yaptı. Peki İrfan Buz Özer Hurmacı hakkında ne dedi? İşte detaylar..
27 Temmuz 2020 01:10- Son Güncelleme - 27 Temmuz 2020 01:11
Google news abonelik
"Özer Hurmacı'nın yaptığı şey bencillik"

Bursaspor Teknik Direktörü İrfan Buz, Adana Demirspor'a 4-1 kaybedilen TFF 1. Lig Play-off yarı final maçı öncesi kadrodan çıkarılan Özer Hurmacı ile ilgili görüşlerini dile getirdi.

TRT Spor'a konuşan İrfan Buz, "Gece saat 01.00'de kulüp doktoru, Özer'in dizi ağrıdığı için kadrodan çıkmak istediğini söyledi. İzin vermedim, Özer kampı terk etti. Özer kampı terk ettikten sonra otobüse bindi. Ben de bu yüzden onu istemediğimi ilettim" dedi.

Buz, Özer Hurmacı'nın faydalı olamayacağını başkana ilettiğini dile getirerek, "Yaşananlar sonrası başkanla konuştum ve Özer'in bize faydalı olmayacağını belirttim. Kulüp doktoru durumu bana ilettikten sonra Özer ile bizzat konuşmadım. En önemli maçımıza çıkacakken bir futbolcu bunu yapamaz" diye konuştu.

Tecrübeli teknik adam Hurmacı'nın bencil davrandığını ifade ederek, "Özer Hurmacı'nın yaptığı şey bencillik. Oynamıyorum diye kampı terk edemezsin" yorumunu yaptı.

Adana Demirspor maçından sonra yayıncı kuruluşa konuşan Özer Hurmacı'nın takım arkadaşları Kerem Can Akyüz ve Anıl Karaer, tecrübeli futbolcuyu takımı sabote etmekle ve takıma ihanet etmekle suçlamıştı.

Haber için tıklayınız

 

 

Penaltı kullanırken topa vuramamak!