AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Öztürk ve Elmas'tan önemli hamleler: Dinamizm ve tecrübe...

İlk Yayınlanma : 01 May 2021 - 13:38 / Son Güncelleme : 01 May 2021 - 16:25

Mayıs'ta yapılacak Galatasaray başkanlık seçiminde Burak Elmas "Dinazm" vurgusu yaparken, Metin Öztürk ise "Tecrübe" diyor. İşte detaylar...

Öztürk ve Elmas'tan önemli hamleler: Dinamizm ve tecrübe...

AJANSSPOR - HABER

Galatasaray'da seçim öncesi liste teslimi için artık son haftaya girilirken, adaylar hamlelerini sürdürüyor.

Galatasaray'da olağan tarihi 29 Mayıs olan seçim öncesi şu ana kadar 4 isim adaylığını açıkladı: Metin Öztürk, Burak Elmas, Eşref Hamamcıoğlu ve Tuncer Hunca... Ancak Hunca'nın henüz liste oluşturamadığı gözüküyor ve diğer 3 adayın şu ana kadar arkasında kaldı. Öztürk, Elmas ve Hamamcıoğlu medya karşısına da çıkmaya başlarken, 7 Mayıs'ta teslim edilecek listeler öncesi hamleler gelmeye devam ediyor.

Dinamik ve genç yüzler

Burak Elmas, dinamik bir yapıya çok önem verirken, Galatasaray camiasının genç ve sevilen yüzleri Barış Nane ve Nazımcan Angın da ekibinde yer alıyor. Ayrıca Galatasaray Kültür Sanat Derneği kurucularından Vahap Tanrıverdi de Burak Elmas ile yola çıktı ve Mağazacılık A.Ş'de görev yapacak.

Öztürk'ten tecrübe hamlesi

Metin Öztürk, camianın en tecrübeli isimlerinden Celal Açar ile yola çıkarken, seçime kısa bir süre kala bir başka tecrübeli isim Nasuhi Sezgin'i de kadrosuna kattı. Eski yöneticilerden Sezgin, Galatasaray Lisesi ve Galatasaray İktisat İşletmecilik mezunu. Galatasaray Liseli Veteranlar Başkanılığı da yapan tecrübeli isim. 1990-1992 2007-2009 Galatasaraylılar Derneği'nde Yönetim Kurulu Başkan vekilliğinde bulundu.