Paola Egonu, Leonardo Puliti ile aşk yaşıyor

İsa Kethüda
09.11.2023 - 13:23 | Son Güncellenme: 09.11.2023 - 13:32

Geçen sezon Sultanlar Ligi takımlarından VakıfBank'ta forma giyen ve İtalyan temsilcisi Imoco Volley'ye transfer olan Paola Egonu, Leonardo Puliti ile aşk yaşıyor.

Paola Egonu, Leonardo Puliti ile aşk yaşıyor

DIŞ HABER - AJANSSPOR

Geçtiğimiz sezon Vodafone Sultanlar Ligi ekiplerinden VakıfBank'ta forma giyen ve İtalyan temsilcisi Imoco Volley'ye transfer olan Paola Egonu, yeni bir aşka yelken açtı.

Egonu, Leonardo Puliti ile aşk yaşıyor

İtalyan basınında yer alan haberlere göre; Türkiye'de geçirdiği bir yılın ardından İtalya'ya geri dönen Egonu, Leonardo Puliti ile aşk yaşıyor.

Milan - Juventus maçında beraber görüntülendiler

Paola Egonu ile Leonardo Puliti çiftinin yaklaşık olarak bir aydır birlikte olduğu ve ilk olarakta 22 Ekim'de Milan ile Juventus arasında San Siro'da oynanan maçta birlikte görüntüğü belirtildi.

İlgini Çekebilir
Melissa Vargas sakatlandı!
Habere Git

Leonardo Puliti'nin üç sezondur A3 serisinde Moyashi Garlasco takımında smaçör olarak görev yaptığı ve 2014 yılında da A2 serisinde Süper Lig'e yükseldiğinde Vero Volley'de de çalıştığı ifade edildi.

"Fotoğrafını cüzdanımda saklıyorum"

Geçtiğimiz günlerde, sosyal medya hesabından Egonu ile birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaşan Leonardo Puliti, "Ona aptal deyin, ona şans deyin, ona aşk deyin ya da ne derseniz deyin ama nereye gidersem gideyim fotoğrafını cüzdanımda saklıyorum" ifadelerini kullandı.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler