AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Payitaht Abdülhamid 145. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TRT 1 YouTube

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 17:26 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 17:30

Payitaht Abdülhamid 145. bölüm izle. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisi adım adım finale yaklaşıyor. Bugünkü bölüm, akşam saat 20:00'de başlayıp 00:00'a kadar devam edecek. Bu nedenle, 145. bölümde neler olacağına ilişkin araştırmalar şimdiden yapılıyor. Dizinin sıkı takipçileri, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı, Payitaht Abdülhamid 145. bölüm, Payitaht Abdülhamid 145. bölüm fragmanı izle gibi aramalar yoğunlaştı. İşte, Payitaht Abdülhamid 145. bölüm özeti...

Payitaht Abdülhamid 145. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TRT 1 YouTube

Payitaht Abdülhamid 145. bölüm izle. TRT 1'de tam 5 sezondur yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde sona yaklaşıyoruz. Bu bölümde neler olacağı ise dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Yeni bölümde, Sultan Abdülhamid'in içerideki haini bulmaya çalıştığını ve paşalarını seferber ettiğini görüyoruz. Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı, Payitaht Abdülhamid 145. bölüm özeti ve Payitaht Abdülhamid yeni bölüm izle gibi araştırmalar bunun sadece birkaçını oluşturuyor. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler oluyor?

Payitaht Abdülhamid 145. bölüm özeti

Saraya gelen Mahmut Paşa Abdülhamid’ten padişahlığı bırakmasını ister. Mahmut Paşa ile irtibat halinde olan gizli teşkilat, Cassel’e bir tuzak kurar. 3. Orduya bağlı bazı tümenler hakkında saraya sürpriz bir haber gelir. Fatma ve Naime’nin Aliye’yi kurtarmak için yaptıkları tertip Stefano’nun sonunu getirir. Naime, hatasını telafi etmeye çalışsa da babasının verdiği cezadan kurtulamaz.

Bir önceki bölümde ne oldu?

Selim Paşa’nın ortadan kaybolduğunu öğrenen Abdülhamid’e bir telefon gelir. Mahmut Paşa Abdülhamid’i tehdit ederek devleti olumsuz kararlar almaya sürükler. Şehzade Ahmet Nuri ise telefon hattının peşine düşerek mason paşanın izini sürer. Aliye, sevdiği adama kavuşup mutlu olacağını düşünürken büyük bir üzüntü yaşar. Naime de Aliye’ye yardım etmekle ne büyük bir hata ettiğini anlar.

Payitaht Abdülhamid 145. bölüm fragmanı

 

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı

 

Payitaht Abdülhamid dizisinin konusu nedir?

1896'da, Sultan Abdülhamid'in padişahlığının 20. yılından itibaren döneme damgasını vuran önemli olayları ekrana taşıyacak olan “Payitaht –  Abdülhamid”, dizisinde, uzun süre sonra Osmanlı'nın zaferi ile sonuçlanan bir savaş: ''Yunan Harbi''ne yer verilecek. 1. Siyonist Kongre ile Sultan'dan istenen Filistin toprakları, Padişah'ın sonuna kadar vermediği ve masadan düşmanın hüsranla kalktığı bir dönem olarak ekrana gelecek.

Yine Sultan'ın başarılı olduğu bir önemli proje, Hicaz Demiryolu çalışmaları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alacak diğer önemli tarihi olaylar arasında. Sultan Abdülhamid Han ile birlikte ülkenin mücadelesine tanıklık ederek, günümüze taşınan güçlü bir milletin evlatlarına ve gelecek tarihimize armağan niteliğinde sunulmayı vaat eden dizi,  'Mücadele!’  Ana temasındaki mesajla seyirciye sunulacak. 
 

TRT’nin “Filinta” ve  “Zeyrek ile Çeyrek’ dizileri ile Türkiye'nin ilk Hollywood projesi olan -Y Production ile ortak yapımını üstlendiği- "The Ottoman Lieutenant- Osmanlı Subayı" filmine imza atan, Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici’nin ortak olduğu ES Film’in yeni projesi “Payitaht- Abdülhamid”in çekimleri, İzmit'teki Seka Film Platosunda tamamen yenilenen, döneme uygun hale getirilen setlerde başladı.