AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Payitaht Abdülhamid 146. bölüm fragmanı TRT 1 YouTube

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 17:33 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 17:36

Payitaht Abdülhamid 146. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamid 146. bölüm fragmanı izle. Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı izle. Payitaht Abdülhamid 146. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler ilk bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Payitaht Abdülhamid 146. bölüm fragmanı izle, Youtube Payitaht Abdülhamid 146. bölüm fragmanı izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar.

Payitaht Abdülhamid 146. bölüm fragmanı TRT 1 YouTube

Payitaht Abdülhamid dizisinin 146. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizi biter bitmez yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı araştırılmaya başlandı. Bu nedenle, internette Payitaht Abdülhamid fragmanı izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm fragmanı izle, yeni bölüm fragmanı izle gibi araştırmalar yapılıyor. Dizinin yeni bölümünde Sultan Abdülhamid ile Mahmut Paşa hesaplaşmıştı. Bu hesaplaşma, tüm zamanların en dikkat çeken hesaplaşmalarından biri oldu.

Payitaht Abdülhamid 146. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yıllardır TRT 1 ekranlarında gösterime giren Payitaht Abdülhamid dizisinin 146. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölümüne dair detaylar 1 gün sonrasında izleyiciyle buluşturuluyor. 

Yeni bölümde ne olmuştu?

Saraya gelen Mahmut Paşa Abdülhamid’ten padişahlığı bırakmasını ister. Mahmut Paşa ile irtibat halinde olan gizli teşkilat, Cassel’e bir tuzak kurar. 3. Orduya bağlı bazı tümenler hakkında saraya sürpriz bir haber gelir. Fatma ve Naime’nin Aliye’yi kurtarmak için yaptıkları tertip Stefano’nun sonunu getirir. Naime, hatasını telafi etmeye çalışsa da babasının verdiği cezadan kurtulamaz.

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Selim Paşa’nın ortadan kaybolduğunu öğrenen Abdülhamid’e bir telefon gelir. Mahmut Paşa Abdülhamid’i tehdit ederek devleti olumsuz kararlar almaya sürükler. Şehzade Ahmet Nuri ise telefon hattının peşine düşerek mason paşanın izini sürer. Aliye, sevdiği adama kavuşup mutlu olacağını düşünürken büyük bir üzüntü yaşar. Naime de Aliye’ye yardım etmekle ne büyük bir hata ettiğini anlar.

Payitaht Abdülhamid dizisinin oyuncuları kimler?

Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu,  Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt’un yer alacağı dizinin elliye yakın ana kadro oyuncu olmak üzere figüranlarla birlikte 400 ila 500 kişilik bölüm oyuncusu rol alacak. Zaman zaman Yeşilçam’ın usta ve emektar oyuncuları da seyirciyle buluşacak. Dizide, 120 kişilik teknik ekip görev yapacak.

Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı, "Ecelin vaktini bilemeyiz!"