AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Pınar Karagöz (Pucca) kimdir ve kaç yaşında? Neden gözaltına alındı?

Ajansspor Editör
Deniz ŞEN
İlk Yayınlanma : 16 Tem 2021 - 19:55 / Son Güncelleme : 16 Tem 2021 - 19:59

Pınar Karagöz (Pucca) kimdir ve kaç yaşında? Yaptığı Twitter paylaşımında gözaltına alındığını duyurdu. Peki Pınar Karagöz neden gözaltına alındı?

Pınar Karagöz (Pucca) kimdir ve kaç yaşında? Neden gözaltına alındı?

Sosyal medya fenomeni Pınar Karagöz (Pucca), Twitter hesabından paylaştığı tweet'lerle gözaltına alındığını duyurdu. Bu gelişme, kısa sürede Twitter'da trend topic listesine yerleşti. Vatandaşlar ise, Pınar Karagöz kimdir ve kaç yaşında araştırmalarına başladı. Peki Pınar Karagöz, yani Pucca neden gözaltına alındı? 

PINAR KARAGÖZ KİMDİR VE KAÇ YAŞINDA?

Pucca'nın asıl ismi Pınar Karagöz'dür. Pucca, 3 Haziran 1987 İzmir Karşıyaka'da doğdu. Karşıyaka Kız Lisesi'nden mezun olan Pucca, üniversiteyi Ankara'da okudu. Önce radyo televizyon sinema, ardından da gazetecilik bölümü okuyarak iki üniversite bitirdi. Hürriyet gazetesinde köşe yazarlığı da yapan Pucca, Elele dergisinde de yazıyor. 2007 yılından beri internet bloğunda günlük tutuyor. 2010 yılında Dizüstü Edebiyat tarafından günlükleri kitap haline çevrildi.

 

PINAR KARAGÖZ NEDEN GÖZALTINA ALINDI?

Pınar Karagöz, gözaltında alındığı haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Karagöz, neden gözaltında alındığına dair bir bilgisi olmadığını belirtti:

''Az önce kapıya iki polis geldi, şu an emniyete gidiyoruz beraber:. Sebebini de söylemiyorlar. Hakkımda hayırlısıı..''