AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Nihat Kahveci: Pjanic, kendi yarısını uçakta bırakmış!

Ajansspor Editör
Özgür Koç
İlk Yayınlanma : 28 Nis 2022 - 11:49 / Son Güncelleme : 28 Nis 2022 - 11:57

Ünlü yorumcu Nihat Kahveci, büyük umutlarla transfer edilen Pjanic'i sert şekilde eleştirdi. Kahveci, "Ne oldu sana? Ne toplu oyunda var, ne topsuz oyunda. Sanki yarısını uçakta bırakmış. Pjaniç’in P’si kalmamış" dedi.

AJANSSPOR HABER

Beşiktaş'ın bu sezon Barcelona'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı ve transferi büyük bir heyecan yaratan Pjanic, büyük hayal kırıklığı yarattı. İlk maçlarında beğeni toplasa da daha sonra büyük bir düşüş yaşadı. Sakatlık nedeniyle de uzun süre takımdan ayrı kalan Boşnak yıldıza Beşiktaş'ın eski yıldızı olan NutSpor yorumcusu Nihat Kahveci, sert eleştiriler yöneltti.

Bari frikiği iyi vur

Beşiktaş kötü oynadığını kaydeden Kahveci, "Saha sonuçları başarısız. 2 teknik adam gitti. Üçüncüsü göreve geldi. Artık iş futbolculara döndü. Kimse kusura bakmasın. Pjanic geliyorsun ilk 11 oynuyorsun. Koşma, mücadele etme, sana hiçbir şey demem. Ama sen toplu oyunda da hiçbir şey oynamadın. Hadi, takımı yönlendiremeyişini de geçtim. Cepheden frikik oldu, bari iyi vur. Topu geçir, barajı geçir, kaleci tutsun, direkten dönsün. Bari onu yap. Ne oldu sana Pjanic? Transfer döneminde ülkeyi yıktın. Sadece Beşiktaşlılar değil tüm futbolseverler ‘oh be ne iyi futbolcu geldi’ dedi. Ne oldu sana? Yarınızı yurtdışında mı bıraktınız, uçakta mı kalıyor? Pjanic’in P’si kalmamış! Çok kötü oynuyor" dedi.

26 maçta sadece 4 asisti var

Sezon başında takımı çalıştıran Sergen Yalçın, sadece telefonda görüşerek Pjnaic'i gelmeye ikna ettiğini açıklamıştı. Bir yıllığına kiralık gelen Pjanic, Beşiktaş formasıyla toplam 26 maçta sahaya çıktı. Yıldız oyuncu bu maçlarda hiç gol atamazken sadece 4 asiste imza koydu. Pjanic'in önümüzdeki sezon Barcelnoa'da yeniden şans bulması da zor görünüyor.