AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Portekiz Ligi 4 Haziran’da Başlıyor

İlk Yayınlanma : 31 May 2020 - 11:51 / Son Güncelleme : 31 May 2020 - 11:54

Portekiz Ligi 4 Haziran’da Başlıyor

Portekiz Ligi 4 Haziran’da BaşlıyorKarşılaşmalar S Sport2 ekranlarında ve S Sport Plus’ta!Mayıs ayında. Bundesliga’nın sahalara geri dönmesinin ardından,Kovid-19 salgını sebebiyle askıya alınan Danimarka Ligi vePortekiz Ligi de kaldığı yerden devam ediyor.  Her iki liginTürkiye’deki yayın hakları sahibi olan S Sport ve S Sport2 karşılaşmaları canlı olarak futbolseverlerle buluşturmaya devam edecek. Maçlar ayrıca S Sport Plusuygulaması üzerinden de izlenebilecek

Kovid-19  salgını nedeniyle ara verilen futbol ligleri teker teker geri dönmeyibaşladı. Avrupa’nın önde gelen ligleri arasında yer alan Bundesliga’nın (AlmanyaLigi) ardından Danimarka Süper Ligi ve Portekiz Süper Ligi de Haziran’da futbolseverlerle buluşacağını duyurdu.

2019-20 sezonunda  24 haftası oynanan Portekiz Ligi’nde; Porto 60 puanlarakibinin 1 puan önünde lider durumda bulunurken, son şampiyon Benfica’da 59 puanla ikinci sırada takip ediyordu. Braga’nın 46 puan ile üçüncü sırada olduğu ligde, dördüncü sırada 42 puan ile Sporting CP yer alıyor.

4 Haziran Perşembe günü saat 21:15’te şampiyonluk adayı Benfica, Tondela’yı evinde ağırlayacak. Aynı gün saat 23:15’te ise V.Guimaraes ile Sporting Lisbon karşı karşıya gelecek. Her iki karşılaşma da canlı yayınla S Sport2 ekranlarından ve S Sport Plus uygulaması üzerinden izlenebilecek.

Portekiz Süper Ligi karşılaşmaları 4 Haziran’dan itibaren S Sport2 ekranlarındanve S Sport Plus uygulaması üzerinden izlenebilecek. S Sport2, Kablo TV 241. Kanal, TV+ 78. Kanal ve Vodafone TV 12. Kanal’dasporseverlerle buluşuyor.