Potanın Perileri sağlık kontrolünden geçti!

29.09.2017 - 18:36 | Son Güncellenme: 29.09.2017 - 18:36

2016-2017 Sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi, Türkiye Kupası ve Kadınlar Avrupa Kupası’nı kazanarak tarihi bir sezon geçiren Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı oyuncularından Bahar Çağlar; Olcay Çakır, Cansu Köksal, Kuanitra Holingsvorth ve Gökçe Doğan Medicana Çamlıca Hastanesi’nde muayene edildi. Sezon öncesi çeşitli testlere tabi tutulan oyuncularda herhangi bir soruna rastlanmadı.

Bahar Çağlar: “Geçtiğimiz sezon bizler için çok iyi geçti”
Milli Oyuncu Kaptan Bahar Çağlar, geçen sezon başarılı bir grafik yakaladıklarını ve sezonun kendileri adına çok iyi geçtiğini belirterek, “Üç kupayı da kazanarak tarihi bir sezona hep beraber imza attık. Sezonun sonra ermesinin ardından birçoğumuz Milli Takım ile Avrupa Şampiyonası’nda mücadele ettik. Şimdi de yeni sezona başlıyoruz. Hastane çalışanlarına gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

“Üstün performans ve dayanıklılıkları bizleri çok şaşırttı”
Sporcuların yapılan tetkikler sonucunda herhangi bir sağlık problemi olmadığı belirlendi. Basketbolcuların sağlık durumu ile yakından ilgilenerek bilgi veren Medicana Çamlıca Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Hüseyin Çetinalp, "Her bir oyuncu geniş kapsamlı bir sağlık muayenesinden geçtiler. Basketbolcuların yapılan tetkiklerde sağlık durumlarının çok iyi olduğu gözlenmiş olup, efor sırasında göstermiş olduğu üstün performans ve dayanıklılıkları da bizleri çok şaşırttı. Tüm sporcularımıza yeni sezonda başarılar dileriz’’ diye konuştu.(Fotospor)

Senin için hazırladığımız haberler