Prosinecki'den Beşiktaş açıklaması!

29 Haziran 2020 16:48- Son Güncelleme - 29 Haziran 2020 16:52
Google news abonelik

Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. Sivasspor maçı nasıl geçti? Beşiktaş maçı için neler söyledi? Mensah, takımdan ayrılacak mı?

"Sivasspor galibiyetiyle birlikte kafamızı kaldırdık"

Sivasspor galibiyetini yorumlayan Robert Prosinecki, "Farklı bir maçtı. Duygusal bir maç oldu. Bizim için iyi biten bir maçtı. Biz geldiğimizde herkes küme düştüğümüzü düşünüyordu. Çok önemli puanlar topladık. Biz bir umudun olduğunu ve bunu gerçekleştirebileceğimizi düşündük. Bundan sonra üst sıralara çıkmak istiyoruz. Rakibimizin konumu itibariyle aldığımız bu 3 puan inancımızı yükseltti. Motivasyon olarak önemli bir maçtı. Bu maçla birlikte kafamızı kaldırdık. Hala çok zor durumdayız. Önümüzde zor bir fikstür var. Bu sonuç bizi biraz rahatlattı ancak kalan 5 maçta alabileceğimiz maksimum puanı toplamalıyız" şeklinde konuştu.

Beşiktaş açıklaması!

Önümüzdeki hafta Süper Lig'de Beşiktaş'la oynayacakları maç için konuşan Prosinecki, "Önümüzde bir Beşiktaş maçı var ve şu anda bu maç için çalışıyoruz. Beşiktaş iyi gidiyor. Biz kümede kalma mücadelesi veriyoruz ve sonuna kadar savaşacağız. Biz savaşmak zorundayız. Beşiktaş gibi bir rakip karşısında alabileceğimiz maksimum puanı almak istiyoruz. Son dönemde iyi bir mentalite yakaladık ve sürekli puan topluyoruz. Bundan sonraki haftlarda da çok mücadele etmeliyiz" dedi.

Mensah açıklaması!

Mensah açıklaması!

Son olarak transferde adı büyük kulüplerle geçen Bernard Mensah'la ilgili açıklamalarda bulunan Prosinecki, "Mensah için kulübe bir teklif gelip gelmediğini bilmiyorum. Bu durumu Başkan bilir. Mensah'tan çok memnunum ancak maalesef kart cezası sebebiyle Beşiktaş karşısında oynayamayacak. Bu çok önemli bir eksiklik. Mensah fark yaratan bir oyuncu ve şu anda bizimle birlikte" diyerek sözlerini tamamladı.