• Diğerleri

Quaresma, Galatasaray ve Fenerbahçe'den teklif aldı mı? Açıkladı...

26 Kasım 2019 17:49- Son Güncelleme - 26 Kasım 2019 17:49
Google news abonelik
Quaresma, Galatasaray ve Fenerbahçe'den teklif aldı mı? Açıkladı...

TFF Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa'nın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, TRT Spor'a açıklamalarda bulundu.

Quaresma'nın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

"Sivasspor maçında istediğimizi almak istiyoruz"

Ligin liderine karşı iyi oyunculardan kurulu iyi futbol oynayan bir takıma karşı oynayacağız ama oraya gidip bizim ilgilendiğimiz tek şey galibiyet almak olacak. Çünkü özellikle kendi sahamızda fazlasıyla puan kaybettik. Özellikle maçların son bölümlerinde istediğimiz şeyleri yapamadık ve galiibyeti alamadık. Ama umarım önümüzdeki hafta bu böyle olmayacak. Bunu düzeltebilmek için çok önemli bir teknik direktörümüz var.  Nerede hata yaptığımızı anlamamıza yardımcı olacaktır ve bununla alakalı düeltmeleri yapıp Sivasspor maçında istediğimizi almak istiyoruz.

"Yerli oyunculardan Emre, yabancılardan Sosa'yı beğeniyorum"

Yerli oyuncu olarak Emre Belözoğlu'nu söyleyebilirim. Yaşına rağmen harika bir performans gösteriyor ve harika bir futbol oynuyor. Hem sahip olduğu kariyer açısından, tecrübe açısından ve takıma kattıkları açısından Emre'nin ismini söyleyebilirim. Yabancılardan da Sosa'yı söyleyebilirim. Çünkü Sosa ile birlikte de oynadık ve oldukça beğendiğim bir oyuncu ve oldukça iyi bir performans gösteriyor.

"Beşiktaş'ın eski başkanı hakkında konuşmak istemiyorum"

Başkan, kulüpte kalmamı istemedi ve ben de kulüpten ayrıldım. Bunun teknik direktörle herhangi bir ilgisi yok. Tam tersine oldukça saygı ve sevgili dolu davrandı. Beşiktaş umarım istediği şampiyonluğu kazanabilir. Çokta fazla Beşiktaş'ın eski başkanı hakkında konuşmak istemiyorum, çünkü beni rahatsız eden bir konu. Benim için kapanmış bir konu. 

"Fenerbahçe'den ve Galatasaray'dan herhangi bir teklif almadım"

Ben bunu söylediğimde bahsedilen şey 3 büyük takım. Fenerbahçe'den ve Galatasaray'dan herhangi bir teklif almadım. Verdiğim röportajda Beşiktaş taraftarına saygısızlık yapmamak için Fenerbahçe ve Galatasaray'da oynamayacağımı söyledim. Zaten onlardan da bir teklif almadım.

 

Mesut Özil - En Güzel 5 Gol | Premier League (2014/15 - 2017/18)