• Diğerleri

Quaresma'dan transfer sürprizi! Son isteği...

Süper Lig'de Kasımpaşa forması giyen Ricardo Quaresma ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Quaresma, kariyerini hangi takımda tamamlamak istediğine karar verdi. Beşiktaş'a geri mi dönecek? Transferde Quaresma sürprizi...
21 Mayıs 2020 09:33- Son Güncelleme - 21 Mayıs 2020 09:41
Google news abonelik

Beşiktaş taraftarlarının gönlünde taht kuran isimlerden biri olan Ricardo Quaresma ile ilgili bir transfer iddiası ortaya atıldı. Quaresma, Beşiktaş’a mı dönecek? Kariyerini hangi takımda tamamlamak istiyor? Sürpriz gelişmeyle ilgili ayrıntıları haberde bulabilirsiniz.

Beşiktaş’a dönmeye sıcak bakıyor

Skorer'de yer alan habere göre; Ricardo Quaresma’nın futbol kariyerini Beşiktaş forması altında noktalamak istiyor. Devre arası olaylı bir şekilde Kasımpaşa’ya transfer olan 36 yaşındaki Portekizli futbolcunun geri dönüşe hazır olduğu belirlendi.

Beşiktaş, Quaresma için ne düşünüyor?

Siyah-beyazlı yönetimin ise gitmeden önce kulübü FIFA’ya şikayet etmesi yüzünden Q7’ye yeniden kapıları açmayı düşünmediği ifade edildi.

Futbolu Beşiktaş’ta bırakmak istiyor

Futbolu Beşiktaş’ta bırakmak istiyor

Sergen Yalçın’dan önce teknik direktörlük koltuğunda oturan Abdullah Avcı’nın takımda kalmasını istemesine rağmen siyah-beyazlı yönetim tarafından gönderilen ve devre arasında soluğu Kasımpaşa’da alan 36 yaşındaki Quaresma’nın, futbolu Beşiktaş formasıyla bırakmak istediği belirlendi.

Sergen Yalçın’ın onayı gerekecek

Porto ya da toplamda 6 sezon top koşturduğu Beşiktaş’ta kariyerini sonlandırmayı her zaman hayal eden deneyimli futbolcunun bu düşüncesinin, Beşiktaş Yönetimi tarafından kabul görüp görmeyeceği ise merak konusu oldu. Transfer edilecek her oyuncu için Sergen Yalçın’ın onayını almak isteyen siyah-beyazlı yönetimin, Quaresma’ya kırgın ve kızgın olduğu öğrenildi.

Alacaklarını ertelemedi

Başkan Ahmet Nur Çebi ve futboldan sorumlu yöneticilerin seçimi kazandıktan sonra Beşiktaş’taki alacakları konusunda Quaresma ile görüştüğü ancak Portekizli oyuncunun o günlerde alacaklarının ertelenmesi talebini kabul etmediği belirtildi.

Yönetim geri dönüşe sıcak bakmıyor

Yönetim geri dönüşe sıcak bakmıyor

Q7’nin tepki çeken bu davranışını unutmayan yönetimin geri dönüşe kesinlikle sıcak bakmadığı ifade edildi. Siyah-beyazlılar devre arasında FIFA’dan ağır bir cezayla karşı karşıya kalmamak için anlaşmaya yanaşmayan Quaresma’nın tüm alacaklarını ödemek zorunda kalmıştı.

Tüm koşulları kabul etmeye hazır ama…

Kasımpaşa ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Quaresma’nın dönüş için bu kez yönetimin tüm koşullarını kabul etmeye hazır olduğu da iddia edildi. Quaresma, Kasımpaşa'da 18 maçta 4 gole imza atmıştı.

LeBron James - Ters Değirmen Smaçları | NBA 2015/16 - 2019/20