AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ramo 38. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Show TV YouTube

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 15:18 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 15:26

Ramo 38. bölüm izle. Ramo dizisinin yeni bölümünde ne oluyor? Son haftalarda canı pahasına kayıp para gizemini ortadan kaldırmaya çalışan baş karakterimiz, parayı bulur bulmaz rahat bir nefes almıştı. Ancak, parayı bulurken yaşadığı trajedik olaylar onu bir süre daha takip edecek gibi görünüyor. Bu nedenle, Ramo dizisinin hayranları internette Ramo 38. bölüm izle, Ramo yeni bölüm fragmanı izle gibi aramalar yapıyor. Peki, yeni bölümde ne oluyor?

Ramo 38. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Show TV YouTube

Ramo 38. bölüm lzle. Ramo yeni bölüm yayınlandı mı? Son haftalarda dizinin baş karakteri Ramo, canını kurtarabilmek için kaybettiği paranın peşine düşmüştü. 2 hafta arka arkaya kaybolan parayı arayan Ramo, en nihayetinde parayı bulmuştu. Bu kez, baş düşmanı Silahtar'ı avlamak için Türkiye sınırları dışına çıkan karakterimiz; Bulgaristan üzerinden oyun kurma girişimlerinde bulunur. Ancak, bu oyun sırasında yakın arkadaşlarından birini kaybetme tehlikesi yaşar. Bu nedenle dizinin hayranları internette Ramo 38. bölüm izle gibi aramalar yapıyor. 

Ramo 38. bölüm özeti

Silahtar’a ulaşabilmek için Bulgaristan’da kurduğu oyunu ters giden Ramo, hiçbir gücünün olmadığı bir ülkede bir yandan Silahtar’a ulaşmaya çalışırken diğer yandan Doğu’yu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Onu kurtarmak için yaptıklarının bedeli düşündüğünden daha ağır olacaktır. En beklemediği anda Doğu’nun annesiyle ilgili bilgiye ulaşan Sibel, bu sırrı koruyabilmek için harekete geçer. Hasan ise Afet’i kaybetmemek için uğraşmaktadır. Sarraf’ın ölümünü kullanarak Serdengeçtiler en tepedeki kişiye ulaşmayı hedefleyen Şerif’in attığı beklenmedik adımlar Ramo’yu büyük bir tehlikenin eşiğine getirir.

Ramo 38. bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Ramo, kaybolan paraların peşinde hiç bilmediği bir kasabaya ulaşır. Kaptan, paraların bulunması için Ramo’ya 24 saat süre verir. Aksi halde kasabayı yerle bir edecektir. Bir yandan masum insanları Kaptan’ın şerrinden korumaya çalışan Ramo, diğer yandan kendisine kimin ihanet ettiğini araştırmaya başlar. 

Şerif ise Serdengeçtilerin sistemini çözüp onları yok etmeye kararlıdır. Bu uğurda yeni bir plan yapan Şerif, amacına bir adım daha yaklaştığını düşünüyordur. Diğer yandan Sibel, başını belaya sokmasına rağmen Doğu’nun annesini aramaya devam eder. İpuçları Sibel’i hiç beklemediği bir ye çıkarır. Olan biteni öğrenen Ramo bile bu son durum karşısında ne yapacağını bilemez.

Ramo 38. bölüm 2. fragmanı

 

Ramo yeni bölüm ön izleme

 

Ramo dizisinin konusu nedir?

Adanalı olan Ramo ve ailesi, uzun yıllar pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır. Şimdiyse Çukurova'nın tamamına hâkim olan bir ailenin gayrimeşru işlerini yapmak zorundadır. Ramo ve ailesi, Adana'da yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahallede kendi kuralları, kendi yasaları ile yaşarlar. Cesareti ve zekâsıyla işlerin yürümesini sağlayan kişi ise Ramo'dur. Gözükara bir delikanlı olan Ramo, ailesinin hak ettiği insanca muameleyi görmesi için, ne pahasına olursa olsun bu adaletsizliğe son vermeye karar verir.

Ramo, çalıştıkları aileye karşı isyan etmek niyetindedir. Ancak aile meclisi buna izin vermez. Fakat Ramo ailesine rağmen harekete geçer. Ve isyan ateşinin ilk fitilini yakar. Bu yolda Ramo'yu en çok zorlayan şey patronunun kızı Sibel'dir…

Birbirlerine duydukları aşkı bastırmak ikisi için de zorlaşmaktadır zira. Ramo tüm aksiliklere rağmen hedefine doğru adım adım ilerlerken, en yakın arkaşı Boz'un yaptığı bir hata tüm planlarını alt üst eder. Can dostunun yaptığı hata yüzünden, Ramo hayatının en zor kararıyla karşı karşıyla kalacak.

Ramo dizisinin oyuncuları

Murat Yıldırım - Ramo

Esra Bilgiç – Sibel

Olgun Şimşek – Cihangir

İlker Aksum – Hasan

Yiğit Özşener – Yavuz

İdil Fırat – Fidan

Devrim Özkan – Nehir

Mustafa Yıldıran – Doğu