AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ramo 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 15:32 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 15:41

Ramo 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo 39. bölüm fragmanı izle. SHOW TV'nin dizisi Ramo 2. sezon 39. bölüm fragman izle, Youtube Ramo 39. bölüm fragman izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlenir? Oyuncu kadrosunda kimler var, son bölümde neler oldu? Ramo yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ramo 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ramo 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

Ramo 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde ne olacak? Ramo dizisinin sıkı takipçileri nefes kesen yeni bölümün akabinde gelecek hafta yaşanması muhtemel olayları öğrenebilmek için arama yapmaya başladı. Peki, Ramo dizisinin 39. bölümünde neler olacak? Kaptan, Ramo'yu affedecek mi? Ramo'nun başına hangi tehlikeler açılacak? Sibel ile Ramo arasındaki ilişki devam edecek mi? İşte, Ramo dizisinin 39. bölüm fragmanına dair merak edilen her şey...

Ramo 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV ekranlarında her cuma günü yayınlanan Ramo dizisinin 39. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle son 2 veya 3 gün kala internet üzerinden paylaşılmaktadır.

Ramo yeni bölüm özeti

Silahtar’a ulaşabilmek için Bulgaristan’da kurduğu oyunu ters giden Ramo, hiçbir gücünün olmadığı bir ülkede bir yandan Silahtar’a ulaşmaya çalışırken diğer yandan Doğu’yu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Onu kurtarmak için yaptıklarının bedeli düşündüğünden daha ağır olacaktır. En beklemediği anda Doğu’nun annesiyle ilgili bilgiye ulaşan Sibel, bu sırrı koruyabilmek için harekete geçer. Hasan ise Afet’i kaybetmemek için uğraşmaktadır. Sarraf’ın ölümünü kullanarak Serdengeçtiler en tepedeki kişiye ulaşmayı hedefleyen Şerif’in attığı beklenmedik adımlar Ramo’yu büyük bir tehlikenin eşiğine getirir.

Ramo dizisinin konusu nedir?

Diziye adını veren Ramo (Murat Yıldırım) cesur, zeki ve haksızlığa dayanamayan bir yapıya sahiptir. Ailesiyle birlikte Adana, Çukurova'da yıllardır ırgatlık yapmış, ancak günümüzde nüfuzlu bir ailenin yasadışı işlerini halletmektedirler. Ramo, ailesinin itirazına rağmen isyan etmeye karar verir. Ancak patronun kızı Sibel (Esra Bilgiç) ile arasındaki çekim giderek artmaktadır. Asıl amacı babasının ölüm emrini veren Cihangir (Olgun Şimşek) adlı kişiye ulaşmaktır. Bunun için önce Adana'da kendini kanıtlayıp Cihangir'in yardımcısı Yavuz'u (Yiğit Özşener) arkasına alması elzemdir. Ailesi ve sevdiği dostlarıyla birlikte Adana ve İstanbul arasında bir başkaldırış hikâyesi başlayacaktır.

Ramo yeni bölüm fragmanı

 

Ramo dizisinin oyuncuları

Ramo (Murat Yıldırım): Babasının intikamı için yıllarca beklemiş ve Adana'nın en büyüğü olmak için hedeflerine ulaşmaya çalışan, gözü kara bir yiğit.
Sibel (Esra Bilgiç): Ramo'ya âşık olan fakat ailelerin husumeti olduğundan aşkı ve intikamı arasında kalan kadın.

Cihangir (Olgun Şimşek): Ramo'nun babasının asıl katili ve İstanbul'da tüm kirli işleri yöneten iş adamı.
Yavuz (Yiğit Özşener): Büyük Patron Cihangir'in yardımcısı. Ramo'nun gizli destekçisi.
Hasan (İlker Aksum): Ramo'nun abisi.
Köksal (Mehmet Akif Özdemir): Ramo'nun akıl Hocası. Cihangir'in eski dostu. Doğu'nun babası.
Nehir (Devrim Özkan): Cihangir'in kızı.
Mahir (Hakan Gerçek): Sibel'e yardımcı olan komiser.
Mazhar (Mehmet Yılmaz Ak): Büyük patronun adamı. Ahsen'nin kardeşi, Taner ve Nehir'in Dayısı