Ramos: "Messi'nin kalması daha iyi olur"

Son dakika futbol haberleri... Lionel Messi'nin Barcelona'dan ayrılıp ayrılmayacağı tüm dünya futbolunun bir numaralı konusuyken, ezeli rakibi Real Madrid'in kaptanı Sergio Ramos da konuyla ilgili yorum yaptı. İşte detaylar..
2 Eylül 2020 22:51- Son Güncelleme - 2 Eylül 2020 22:54
Google news abonelik
Ramos: "Messi'nin kalması daha iyi olur"

AJANSSPOR - DIŞ HABER

Lionel Messi'nin Barcelona'dan ayrılma kararı sonrası futbol dünyası bu karara kitlenirken, kariyerini hangi takımda sürdüreceği ise başka bir merak konusu oldu.

Messi'nin ayrılma kararını aldıktan sonra futbol dünyasından birçok kişi konu hakkında yorumlar yaparken, bir tanesi de senelerdir ezeli bir şekilde rekabette bulunduğu Real Madrid'in kaptanı Sergio Ramos'tan geldi.

"Kararını vermeye hakkı var"

İspanyol savunmacı, Messi'nin kendi kararını vermesi gerektiğini ve bunun hakkı olduğunu söylerken, Arjantinli yıldızın La Liga'da kalmasını istediğini de ekledi. Sergio Ramos, "Bence Messi, geleceğine karar verme hakkına sahip. Ama takımda kalması hem Barcelona hem de bizim için iyi olurdu. O, La Liga'yı daha güzel, takımını daha güçlü ve El Clasico'yu daha ilginç yapıyor." ifadelerini kullandı.