AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Rapçi Beta Berk Bayındır öldü mü ve neden öldü? Kimdir ve evli mi?

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 25 Nis 2022 - 13:28 / Son Güncelleme : 25 Nis 2022 - 13:35

Türkçe rap dünyasının sevilen isimlerinden Beta Berk Bayındır, 8. kattan düştü ve öldü. Peki neden öldü, kaç yaşında ve evli mi çocuğu var mı? İşte detaylar...

AJANSSPOR HABER

Türkçe Rap'in sevilen ismi Beta lakablı rapçi Berk Bayındır, hayatını kaybetti. Beta, 8. kattan aşağı düştü. Beta kimdir, kaç yaşında ve evli mi? İşte tüm detaylar...

Beta Berk Bayındır öldü mü ve neden öldü?

Edinilen bilgiye göre “Beta” lakabıyla tanınan ünlü rapçi Berk Bayındır (31) sabah saatlerinde ikamet ettiği lüks rezidansın 8. katındaki dairesinin camından bilinmeyen bir nedenle düşerek hayatını kaybetti. Çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine hemen polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Bayındır’ın hayatını kaybettiğini belirledi. 

Beta Berk Bayındır kimdir?

9 Eylül 1989 tarihinde dünyaya geldi. Beta" lakabıyla tanınan ünlü rapçi Berk Bayındır, bu sabah Kağıthane'de yaşadığı lüks rezidansın 8. katındaki dairesinin camından bilinmeyen bir nedenle düşerek hayatını kaybetti.

Mahalle esnafı konuştu

Beta'nın mahallesinde yaşayan esnaf Ali Öndin, “ Kız arkadaşıyla mı sorunu vardı, ailesiyle mi vardı, tam olarak bilmiyorum ama yukarıdan 8’inci kattan düşmüş. Kendisi pencerelere çarpa çarpa aşağı düşmüş. 30-35 yaşlarındaydı. Ben önce sesi duydum. Bir ses oldu sonra buraya geldiğimde üç dört kişi daha vardı. Ambulans geldi. Polise de ben haber verdim. Ama çoktan ölmüştü. Yanında zaten iki üç kişi vardı. Binanın güvenlik görevlileri de geldi. Yerde yatıyordu, hiç hareket yoktu. O bayan, arkadaşıymış zaten. Sağlıkçılar geldi sonrasında. Baktılar ama ölmüştü” ifadelerini kullandı.