• Diğerleri

Rasim Ozan Kütahyalı geri döndü! Adresi...

Rasim Ozan Kütayalı yeniden ortaya çıktı. Beyaz TV'ye geri mi dönüyor? Hangi kanala geçti? Yeni adresi ve son gelişmeler...
24 Şubat 2020 16:38- Son Güncelleme - 24 Şubat 2020 13:50
Google news abonelik

Beyaz TV’de yayınlanan programda yaptığı yorumlarla sıkça adından söz ettiren Rasim Ozan Kütahyalı’nın yeni adresi belli oldu. Rasim Ozan Kütahyalı hangi kanala transfer oldu? Hangi kanalda yorum yapıyor? Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz TV’ye geri mi dönüyor? Boşnaklar Rasim Ozan Kütahyalı için ne dedi? Tüm bu sorular yanıt buldu.

Rasim Ozan Kütahyalı geri döndü

Spor yorumcusu olarak ekranlarda yer alan Rasim Ozan Kütahyalı, Boşnaklara yönelik hakaret içeren sözleri sebebiyle yargılanıyor. Kütahyalı’nın hangi kanala geçeceği merak konusu oldu.

Beyaz TV’ye geri mi dönüyor?

Beyaz TV’ye geri mi dönüyor?

Gökçek ailesine ait Beyaz TV’de Boşnaklara yönelik sözleri sonrası bir süre ekranda yer almayan Kütahyalı, daha sonra programa geri dönmüştü.

Ertem Şener ayrılığı açıklamıştı

Ertem Şener ayrılığı açıklamıştı

Ancak; gelen tepkilerin ardından Rasim Ozan Kütahyalı ile yolların ayrıldığı Spor Koordinatörü Ertem Şener tarafından açıklanmıştı.

Rasim Ozan’dan sürpriz hamle: ROK TV

Kütahyalı bu kez, ROK TV adlı bir YouTube kanalı ile geri döndü. Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Kanalın destekçisinin Ahmet Gökçek olduğu iddia ediliyor

Kanalın destekçisinin Ahmet Gökçek olduğu iddia ediliyor

Öte yandan söz konusu kanalın ardında da Melih Gökçek’in oğlu Ahmet Gökçek’in olduğu iddia ediliyor.

Boşnaklar yeniden ayağa kalktı

Boşnaklar yeniden ayağa kalktı

Bu arada, Boşnaklar ise sosyal medya üzerinden Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Rasim Ozan’ın dönüşüne tepki gösterdiler

Kütahyalı’nın hem Güneş gazetesinde yazması hem de sosyal medya kanalı üzerinden geri dönüşü eleştirildi.

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir?

Rasim Ozan Kütahyalı kimdir?

Rasim Ozan Kütahyalı 30 Nisan 1981, İzmir'de doğdu. Eğitim hayatı ve çocukluğu İzmir'de geçti. Babası mühendis, annesi öğretmendir. İzmir 60.Yıl Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul'da Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okudu ancak 2.sınıftan ayrılarak yarım bıraktı.

Genç yaşında sinemaya yönelen Rasim Ozan Kütahyalı, 2002 yılında Sinan Çetin'le tanıştı. Bu tanışmanın ardından Sinan Çetin'in yapım şirketi Plato Film'de çalışmaya başladı. Burada metin yazarlığı yaptı. 2007 yılında Taraf'ın yorum sayfasına yazılar göndermeye başladı. Yazıları bir süre sonra oldukça ses getirdi ve Taraf'tan köşe yazarlığı teklifi aldı ve 10 Ağustos 2008'de Taraf gazetesi yazarı oldu.

2009 yılında Mahmut Övür ile birlikte Kanal T'de yayınlanan 'Politik Performans' adlı programda yorumculuk yaptı. Ayrıca Kanal T Ana Haberleri'nde de yorumcu olarak görev yaptı. Bir süre sonra buradan ayrıldı ve CNN Türk'te Reha Muhtar'ın sunduğu 'Çok Farklı' programında danışman olarak çalıştı. Aralık 2009'dan itibaren Ters Cephe programında yorumculuk yapmaya başladı. Beyaz TV'de Beyaz Futbol programında yorumculuk yaptı.

Rasim Ozan Kütahyalı Milliyet gazetesi yazarı Nagehan Alçı ile evli olup Betül Yasemin ve Ayşe Ela adında ikiz kızları bulunuyor. Kütahyalı, şu sıralarda ise ROK TV’de spor yorumculuğu yapıyor. (AJANSSPOR)

Kendi kalesine öyle bir gol attı ki...