Resmi açıklama geldi! Altınordu'dan Avrupa'ya bir futbolcu daha...

Ravil Tagir, Juventus'a transfer olacak mı? Ravil Tagir'i hangi Avrupa kulüpleri transfer etmek istiyor? İşte detaylar...
5 Nisan 2020 22:57- Son Güncelleme - 6 Nisan 2020 09:31
Google news abonelik

Ravil Tagir'i Avrupa'nın devleri takibe aldı! Altınordu'nun genç yıldız adayı Ravil Tagir hakkında son dakika resmi transfer açıklaması geldi.

Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, geleceği ile ilgili ve takımının genç yıldız adayı Ravil Tagir hakkında açıklamalarda bulundu.

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Hüseyin Eroğlu, "Koronavirüs salgını sebebiyle bu süreçte hiç kimsenin beklemediği şeyler oldu. Umarım en kısa zamanda bu virüsten kurtuluruz ve normal yaşantımıza geri döneriz. Ravil Tagir bu sezon akademimizden A Takıma aldığımız bir isimdi. Bizler Ravil'e güvendik ve oynattık. Ravil 17 yaşında sahada çok genç görülmesine rağmen istenenleri yapabilen özel bir oyuncu. Ravil'in çok kısa sürede Avrupa'da ve dünyada adından söz ettireceğini düşünüyorum. Ravil'in maçlarda hataları oluyor mu? Oluyor... Bizim amacımız oyuncu kazanmak. Oyuncularımızın hem milli takımda hem de Avrupa'da oynamasını sağlamak." ifadelerini kullandı.

Ravil Tagir'i Avrupa'dan birçok takımın izlediğini belirten Eroğlu, "Ravil'i bu sezon Juventus ve M.City izledi. Her maçımızda Avrupa'nın önemli kulüplerinden 3-4 tane scout ekipleri yer alıyor." dedi.

Hüseyin Eroğlu, "Geleceğe dair planlamanız nedir?" sorusuna; "Hedefim ülkemi ve Altınordu'yu bir gün Avrupa'da temsil etmek. Başarabileceğime inanıyorum." cevabını verdi.