AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Rezan Epözdemir: "Küçük adamlarla yapılmaz" I Galatasaray, Fatih Terim

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 10 Oca 2022 - 21:16 / Son Güncelleme : 10 Oca 2022 - 21:37

Fatih Terim'in G.Saray ayrılığı sonrası sarı kırmızı kulübün yönetiminden istifa eden Rezan Epözdemir Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

Galatasaray'ın Haziran ayında yapılan olağan seçimli genel kurulda başkanlığa seçilen Burak Elmas yönetiminde 6 ay başkan yardımcısı olarak görev yapan Rezan Epözdemir geçtiğimiz haftalarda istifasını vermişti. Uzun süre konuşulan istifanın ardından bugün Fatih Terim ile yönetimin yollarını ayırmasının ardından Epözdemir tartışma yaratacak bir tweet attı. 

Tartışma yaratacak tweetler

Rezan Epözdemir "Büyük projeler küçük adamlarla yapılmaz..." tweetinin ardından "İnsanlar tercihleriyle yaşar ve her tercih bir vazgeçiştir..." yazarak bir tweet daha attı. Epözdemir'in Twitter üzerinden bir gönderme mi yaptığı ya da yönetimi mi eleştirdiği konuları sosyal medyada tartışıldı. 

Mücadele etmeme izin vermediler

Cumartesi akşamı NEF Stadyumunda oynanan Galatasaray-Giresunspor maçını izleyen Rezan Epözdemir maç çıkışında taraftarın 'Neden bıraktınız?' sorusuna 'Mücadele etmeme izin vermediler' yanıtını vermişti.