Ricardo Rodriguez, Galatasaray'a mı geliyor? Menajerinden transfer sözleri!

28 Kasım 2019 16:14- Son Güncelleme - 28 Kasım 2019 16:56
Google news abonelik

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’ın İtalya’da Milan forması giyen Ricardo Rodriguez’i kadrosuna katmak istediği öne sürüldü. Futbolcunun menajeri Gianluca de Domenico, Radyospor’a özel bir röportaj verdi. Ricardo Rodriguez, Galatasaray’a mı transfer olacak? Görüşme yapıldı mı? Bu soru Radyospor'da yanıt buldu. Ayrıca Domenico, Sekou ile ilgilenen Yeni Malatyaspor hakkında dikkat çeken bir transfer açıklamasına imza attı. Tüm gelişmeler ve detaylar haberimizde…

Radyospor’da Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Ricardo Rodriguez’in menajeri Gianluca de Domenico şunları söyledi:

Gianluca de Domenico: "Galatasaray'ın Brugge ile oynadığı maçı yerinde izledim"

Evet, Galatasaray’ın davetlisi olarak İstanbul’a geldiğim ve Brugge maçını izlediğim bilgisi doğru. Galatasaray’ın Club Brugge ile oynadığı maçı yerinde izledim. Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde nasıl oynadığını görmek istedim. Mükemmel bir stadı ve taraftarı var. Bunu görmek güzeldi. Üzüldüğüm bir şey var. O da Galatasaray’ın 1 puan alması. Galatasaray açısından iyi olmayan bir akşamdı. Onun dışındaki şeyler hoşuma gitti.

Hakan Çalhanoğlu, Ricardo Rodriguez'e referans oldu

Hakan Çalhanoğlu, Ricardo Rodriguez'e referans oldu

Ricardo Rodriguez’in Türkiye’ye ocak ayında gelme olasılığı var tabi. Türkiye’nin Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi büyük kulüpleri var. Elbette Ricardo Rodriguez’in de Türkiye’ye karşı düşüncesi pozitif. Milan’da Hakan Çalhanoğlu, Rodriguez’e referans oldu. Hakan ona, “Türkiye’deki büyük kulüplerde oynayabilirsin” dedi. Bu önemli. Ricardo, Milan’da şu anda istediği süreyi alamıyor. Türkiye’ye de sıcak bakıyor ve elbette Türkiye’deki büyük kulübe transferi ister.

"Galatasaray’ın benimle Rodriguez ile ilgili bir teması olmadı, olursa değerlendiririz"

"Galatasaray’ın benimle Rodriguez ile ilgili bir teması olmadı, olursa değerlendiririz"

Türkiye’de Galatasaray'ın dışındaki diğer kulüplerin de büyüklüğünün farkındayız. Buna saygı duyuyoruz. Ayrıca Fatih Terim, Milan’da çalıştı. Milan ile İyi ilişkileri var. Ben Galatasaray’ın İstanbul’da oynadığı maçtaki atmosferini çok beğendim. Galatasaray’daki her futbolcu oynamayı ister. Bu önemli bir seçenek. Ama Galatasaray’ın benimle Rodriguez ile ilgili bir teması olmadı. Olursa değerlendireceğiz. Ocak ayında koşullar oluşursa elbette biz transfer görüşmesine açığız.

Gianluca De Domenico: "Sekou Sanago, Malatyaspor'a transfer olabilir"

Yeni Malatyaspor ile görüştük. Kısa bir süre önce oldu bu görüşme. Harika bir başkanları var. Malatyasporlu yetkililer de çok donanımlı insanlar. Pek çok konuda kendileriyle konuştuk. Geleceğe dair planlar yürüttük. Genç oyuncuları Malatyaspor’a kazandırmak gibi bir fikrimiz vardı. Bu yönde bir çalışmamız olacak. Ayrıca temsil ettiğim oyunculardan Sekou Sanago da Malatyaspor’un gündeminde. Ocak ayında bu transfer gerçekleşebilir. Sanago da bu transfere sıcak bakıyor. Bu transfer gerçekleşebilir.

Gianluca De Domenico: "Sergen Yalçın, Türkiye Milli Takımı'nın gelecekteki teknik direktörü"

Gianluca De Domenico: "Sergen Yalçın, Türkiye Milli Takımı'nın gelecekteki teknik direktörü"

Sergen Yalçın çok yetenekli bir teknik adam. Türkiye’nin en iyi teknik adamlarından biri. Avrupa’da adından söz ettirecektir. Genç oyunculara şans veriyor. Bence Türkiye Milli Takımı’nın gelecekteki teknik direktörü Sergen Yalçın. Avrupa’da da adından söz ettirecektir, böyle düşünüyorum.