AjanssporAjansspor uygulamasını indir

TRT Spor'da Çıkmayan Rıdvan Dilmen, Bein Sports'a mı Gidiyor?

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 16 Şub 2022 - 15:26 / Son Güncelleme : 16 Şub 2022 - 17:11

TRT Spor'da yayınlanan, "Yüzde 100 Futbol" programını iki haftadır yapmayan yorumcu Rıdvan Dilmen'in ekranlara beIN Sports'da döneceği iddia ediliyor.

AJANSSPOR HABER

Yorumcu Rıdvan Dilmen, sezon öncesi TRT Spor’la anlaşarak Erbatur Ergenekon ile "Yüzde 100 Futbol" programını yapmaya başladı. Ancak, Dilmen iki haftadır TRT Spor'a çıkmıyor. 3 büyüklerin maçlarının devre arası ve sonunda yayınlanan "Yüzde 100 Futbol"un yerini "Futbol Gecesi" programı aldı.

Dilmen, İngiltere'ye mi gidecek?

Gazeteci İsmail Er, Rıdvan Dilmen’in programının sponsoru olan firmanın sponsorluktan çekildiğini, TRT’nin de bu nedenle programı kaldırdığını iddia etti. Dilmen’in ise yakın çevresine, bir rahatsızlık yaşadığını, sağlık sorunları nedeniyle ara verdiğini ve sık sık Londra’ya gitmesi gerektiğini söylediği ileri sürüldü.

Son iddia: Rıdvan Dilmen, beIN Sports ile görüşüyor

Rıdvan Dilmen hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Futbol medya internet sitesinde yayınlanan habere göre Rıdvan Dilmen, yayıncı kuruluş beIN Sports ile görüşüyor. Dilmen, BeIN Sports adını almadan önce geçmişte Digitürk'te maç yorumcusu olarak görev almıştı.