Rıza Çalımbay: "Genç Arkadaşlarımızla Maça Çıkabiliriz"

İsa Kethüda
04.06.2023 - 12:44 | Son Güncellenme: 04.06.2023 - 12:47

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, “Sıkıntılı geçen bir sezon oldu. Özellikle Avrupa'ya giden takımlara baktığınız zaman hemen hemen hepsi ligde sıkıntı yaşadı" dedi.

Rıza Çalımbay: "Genç Arkadaşlarımızla Maça Çıkabiliriz"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulundu. Sezonu değerlendirerek sözlerine başlayan Çalımbay, "Değişik bir sezon oldu. Üzücü şeyler yaşadık. Sürekli aralar oldu ve bu yüzden de takımlar istediği formu yakalayamadı. 

"Sıkıntılı geçen bir sezon oldu"

Çok iyi bir form yakalıyoruz, bir anda ara oluyor. Kuvvetli takımlarla hazırlık maçı yapma şansımız da olmadı. Sıkıntılı geçen bir sezon oldu. Özellikle Avrupa'ya giden takımlara baktığınız zaman hemen hemen hepsi ligde sıkıntı yaşadı. Biz de onlardan bir tanesiydik. 

"Konyaspor maçı çok önemliydi"

Ligde sonlara doğru oynadığımız Konyaspor maçı çok önemliydi. Bu maçta takımımla gurur duydum. Maçın başından sonuna kadar oyun disiplinini bozmadan oynadılar. Çok güzel oynadık ve çok güzel şeyler yaptık. Bu sezonu da böyle bitirdik" ifadelerini kullandı.

"Çok güzel şeyler yaptık"

4 yıl boyunca görev yaptığı Sivasspor’da iyi şeyler gerçekleştirdiklerini kaydeden Çalımbay, "Avrupa kupalarına gittik, Türkiye Kupası'nı aldık. Çok güzel şeyler yaptık. DG Sivasspor'da uzun süre çalıştık. Burada mutlu olduğumuz için bu kadar uzun süre görev yaptık. 

"Dimitrios Goutas'ın düğünü var"

Bu sezonu da iyi bir şekilde bitirdik. Kalan bir tane maçımız var Kayserispor ile. Bu maçta bazı arkadaşlarımızı oynatmayabiliriz. Dimitrios Goutas'ın düğünü var. 

"Genç arkadaşlarımızla maça çıkabiliriz"

Buna benzer şeyleri olan arkadaşlarımıza izin verebiliriz. Az oynayan ve genç arkadaşlarımızla maça çıkabiliriz" diye konuştu.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler