Rıza Çalımbay'a transfer şoku!

29 Kasım 2017 10:22- Son Güncelleme - 29 Kasım 2017 10:22
Google news abonelik

Trabzonspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay şoke oldu. Transfer için düğmeye basan Çalımbay,  Finansal Fair Play kurallarına takıldı.

Rıza Çalımbay’ın verdiği, ''transfer raporu'' yönetim kurulunda veto yemişti. Özellikle Ndoye’nin gösterdiği performansa rağmen Çalımbay’ın forvet transferi istemesi kızdırmıştı. Başkan Muharrem Usta bunu Çalımbay’a makul bir dille anlattı. UEFA ile FFP anlaşmasını hatırlattı.

Düne kadar ‘devre arasında 2-3 transfer için arayıştayız’ diyen Çalımbay da söylemlerini değiştirdi. Sivasspor maçından sonra ''transfer yapmayabiliriz de. Her türlü durumu yönetimle değerlendiriyoruz'' ifadelerini kullandı.

Çalımbay: Kucka 90 dakika oynamak istemiyor

Öte yandan Rıza Çalımbay, Kucka konusunda açıklamalar yaptı. Kucka’nın 90 dakika oynamak istemediğini belirten Çalımbay ''Orta sahada en çok sorun yaşadığımız maç Osmanlı maçıydı. Kucka 90 dakika oynamak istemiyor şu anda. Hazır değil. Osmanlı maçında konuştuk ’15 dakika oynayabilirim’ dedi, Sivas maçında 60 dakika oynayabilirim dedi. Biz bunları konuşuyoruz. Kucka'yı ben ilk defa Osmanlı maçında gördüm'' ifadelerini kullandı. (Fotospor)