Rıza Çalımbay'dan Aatıf açıklaması! İnşallah transferi gerçekleşir

02.07.2018 18:25 - Son Güncelleme -
Rıza Çalımbay'dan Aatıf açıklaması! İnşallah transferi gerçekleşir

Atiker Konyaspor, 2018-2019 sezonunun hazırlıklarına yaptığı antrenmanla başladı.

Kayacık Tesisleri'nde teknik direktör Rıza Çalımbay yönetiminde gerçekleştirilen sezonun ilk antrenmanı, ısınma hareketleri ve koşuyla başladı.

Antrenman öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan teknik direktör Rıza Çalımbay, yeni sezonun Konyaspor camiasına hayırlı olması dileğinde bulundu.

Kendisinin iyi bir kulübe geldiğinin farkında olduğunu vurgulayan Çalımbay, şunları kaydetti:

"Son sezonlara bakıldığı zaman Konyaspor'da camia olarak büyük bir yükseliş var. Taraftar açısından ya da her açıdan. Biz de bunu bilerek geldik. Şu anda ortamımız mükemmel. Hem yönetimle hem de takımla çok uyumlu çalışıyoruz. Tek düşüncemiz, takımımızı çok iyi yerlere getirmek. Her şeyden önce geçen sezon yaşanılan sıkıntıları bu takıma bir daha kesinlikle yaşatmamak. Şu an için iskelet, iyi bir kadromuz var. Ancak takviye yapılması gereken yerler var. En fazla 4-5 oyuncu alıp transferi kapatmak istiyoruz. Bunu da yönetimimizle beraber bir an önce yapmaya çalışıyoruz. İnşallah transferleri kısa sürede yaptığımız takdirde çok daha iyi yerlere geleceğimize yürekten inanıyoruz."

- "Aatıf'ın transferi inşallah olur"

Rıza Çalımbay, Fenerbahçe'nin Faslı futbolcusu Aatıf Chahechouhe'yla ilgili bir soruyu ise "Aatıf benim eski öğrencim. İnşallah transferi gerçekleşir. Yönetimimiz uğraşıyor. Ancak şu anda net bir gelişme yok." şeklinde yanıtladı.

Bu arada sezonun ilk antrenmanını izleyen bazı taraftarlar, teknik direktör Rıza Çalımbay ve futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Öte yandan, yeni sezon öncesi kurban kesildi.

Mardin 1. Amatör Ligi maçında kavga

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up