AjanssporAjansspor uygulamasını indir

'Rizespor sadece kendisi için oynamadı. Büyük bir prim koydu ortaya'

İlk Yayınlanma : 28 Nis 2021 - 23:01 / Son Güncelleme : 29 Nis 2021 - 00:02

Beşiktaş'ta Josef de Souza, Çaykur Rizespor maçının ardından flaş açıklamalarda bulundu. Deneyimli oyuncu, ''Rizespor sadece kendisi için puan almaya çalışmadı'' dedi.

'Rizespor sadece kendisi için oynamadı. Büyük bir prim koydu ortaya'

AJANSSPOR - HABER

Beşiktaş'ın tecrübeli orta sahası Josef de Souza, 3-2 kazandıkları Çaykur Rizespor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Brezilyalı futbolcu, ''Rizespor sadece kendisi için puan almaya çalışmadı. Bu puanı başkalarına hediye etmek istediler'' dedi. 

Şampiyonluk sözleri: 'Kim ne yaparsa yapsın hak ettiğimizi alacağız'

Takım arkadaşlarını tebrik eden ve 'Bu mücadele bizi şampiyon yapacak' diyen Josef de Souza, ''Maçın sonlarında konsantrasyonumuzu kaybettik ama iyi mücadele ettik. Şampiyon olmamamız için kim ne yaparsa yapsın biz hak ettiğimizi alacağız'' dedi. 

'Büyük bir prim koydular ortaya'

'Rizespor'a fırsat vermedik' diyen Brezilyalı futbolcu, ''Rizespor sadece kendisi için puan almaya çalışmadı. Bunu başkalarına armağan etmek istediler ama biz kazandık. Büyük bir prim koydular ortaya. Tanrıya şükürler olsun ki onlara fırsat vermedik. Biz kazanmayı bildik'' diyerek sözlerini noktaladı. 

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal prim ile ilgili ne demişti?

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Beşiktaş karşılaşmasından önce açıklamalarda bulunmuş, ortaya atılan iddialar ile ilgili olarak 'Prim söylentileri doğru değil' demişti.

 

Kartal, Beyaz TV’ye yaptığı açıklamalarda “Beşiktaş maçından en az beraberlik bekliyorum. Beşiktaş'a yenileceğimizi düşünmüyorum. Kazanmak için sahaya çıkacağız. Yukarıya da heyecan gelsin, orada da mücadele olsun” ifadelerini de kullandı. 

 

PRİM AÇIKLAMALARININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ