Roberto Carlos ve Hooijdonk: "Fenerbahçe’de özlenen şampiyonluklar gelecek!"

04.08.2019 - 13:06 | Son Güncellenme: 04.08.2019 - 10:09

Fenerbahçe'nin unutulmaz isimlerinden Roberto Carlos ile Pierre van Hooijdonk, Audi Cup'ı yerinden takip eden Sözcü'den Sercan Hamzaoğlu'na konuştu.

Fenerbahçe’nin Audi Cup macerasında yanında olan eski yıldızlardan Roberto Carlos, “Fenerbahçe benim için çok özel. Şu an Real Madrid'de bir görevim var ama bir gün Fenerbahçe taraftarıyla kavuşacağız” dedi. Brezilyalı futbol adamı, “Fenerbahçe yapılacak transferlerle çok daha iyi bir takım olacaktır. Özledikleri şampiyonluğa kavuşacaklarına inanıyorum” diye konuştu.

Van Hooijdonk ise takımın hücum hattını çok beğendiğini söyledi. Hollandalı efsane, “Max Kruse, çok önemli bir oyuncu. Fenerbahçe, ben 2003'te geldiğimde de benzer bir değişim yaşamıştı. Taraftarımızın desteğiyle büyük başarı yakaladık. Taraftar sabırlı olursa benzer başarılar gelebilir” ifadelerini kullandı.

Hooijdonk, Başkan Ali Koç'tan da övgüyle bahsetti: “Büyük bir vizyon. Talihsiz bir başlangıç yaptı ama Fenerbahçe'yi özlenen günlere döndürecek doğru kişi Ali Koç'tur.” (Sözcü Skor)

Senin için hazırladığımız haberler