Roma, Cengiz Ünder ile ilgili kararını açıkladı! Satılacak mı?

İtalya ekibi Roma’da sergilediği performansla dev kulüplerin dikkatini çeken Cengiz Ünder’i, takımı astronomik bir teklif gelse bile bırakmayacak.
2 Kasım 2018 12:43- Son Güncelleme - 2 Kasım 2018 15:51
Google news abonelik

Altınordu’nun Türk futboluna armağan ettiği isimlerden biri olan ve kariyerine Roma’da devam eden Cengiz Ünder ile ilgili birçok transfer iddiası gündeme geldi.

Roma, Cengiz ile ilgili kararını verdi

Roma Kulübü, ortaya koyduğu başarılı performansla dikkatleri üstüne çeken ve adı son dönemde Manchester United ve Bayern Münih ile anılan Cengiz Ünder ile ilgili kararını verdi.

Astronomik bir teklif gelse de satılmayacak

Astronomik bir teklif gelse de satılmayacak

Serie A ekibi, devlerin dikkatini çeken Cengiz Ünder’i, astronomik bir teklif gelse bile bırakmayacak.

Transferin gözdesi oldu...

Transferin gözdesi oldu...

Milli oyuncu Cengiz Ünder, Roma’ya transfer olduktan sonra İtalya’da en sevilen oyuncuların başında gelmeye başladı. Genç oyuncu, futboluyla göz doldururken devre arası transfer döneminin de şimdiden gözde ismi oldu.

Monchi'den açıklama

Arsenal, Barcelona, Manchester City, Tottenham gibi kulüplerin transfer listesine giren yıldız futbolcuyu, kulübü takımda tutmak istiyor. Bu konuda Sportif Direktör Monchi'den de açıklama geldi.

"Takımın Cengiz'e ihtiyacı var"

"Takımın Cengiz'e ihtiyacı var"

Roma Sportif Direktörü Monchi, İtalyan basınına konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Takımın Cengiz’e ihtiyacı var. Haziran ayına kadar Cengiz için gelecek bütün teklifleri reddedeceğiz. Masal gibi yüksek bir rakam teklif edilse bile, Roma’da kalacak" diye konuştu.

Kadın futbolcudan artistik gol