Roma ondan vazgeçmiyor!

28 Nisan 2020 18:23- Son Güncelleme - 28 Nisan 2020 18:28
Google news abonelik

İtalya Seri A ekiplerinden Roma, 31 yaşındaki kiralık oyuncusu Henrikh Mkhitaryan'dan vazgeçmiyor. Geçtiğimiz ay İngiliz kulübüyle masaya oturan, ancak bonservis konusunda anlaşamayan Roma, bir kez daha Arsenal'in kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Roma kulübünü ve şehrini sevdiğini her fırsatta dile getiren Mhitaryan , ilk çocuğunun bu şehirde dünyaya gelmesi sebebiyle Roma şehriyle arasındaki bağın özel olduğuna inanıyor.

"Onunla çalışmaya devam etmek istiyorum..."

"Onunla çalışmaya devam etmek istiyorum..."

Roma teknik direktörü Paolo Fonseca, katıldığı televizyon programında hem oyuncunun, hem de kendilerinin birlikte çalışmaya devam etmek istediklerini söylerken: "Onunla (Henrikh Mkhitaryan) çalışmaya devam etmek istiyorum. O harika bir futbolcu olduğu gibi iyi bir insan." açıklamalarında bulundu.

"22 milyon pound"

İngiliz kulübüyle yapılan görüşmeler sonrası anlaşma sağlayamayan Roma, bu sefer Arsenal'in karşısına daha kararlı bir şekilde çıkmaya hazırlanıyor. Mirror'un haberine göre geçtiğimiz ay yapılan görüşmede 22 milyon pound satın alma opsiyonu teklifine karşı çıkan Roma, bu sefer oyuncu için 15 milyon poundu gözden çıkarmış durumda.Gençleştirme operasyonuna giden ve takımı yeniden kurmak için çalışan Arsenal menajeri Arteta'nın 31 yaşındaki futbolcunun satışına karşı çıkmayacağı da gelen haberler arasında.

AJANSSPOR-DIŞ HABER

11 kişi kaleyi kapattı! Duvar oldular...