Ronaldinho kadınlarla parti yaparken yakalandı

12.08.2020 - 11:31 | Son Güncellenme: 12.08.2020 - 11:33

Ronaldinho kadınlarla parti yaparken yakalandı

Dünyaca ünlü Brezilyalı eski futbolcu Ronaldinho'nun, sahte pasaportla ülkeye girmeye çalışırken yakalandığı Paraguay'da kaldığı ev hapsinde, manken oldukları belirtilen kadınlarla sabaha kadar parti yaptığı öğrenildi.

Kardeşi ile birlikte Paraguay’a sahte pasaportla girmeye çalışırken yakalanan ve ülkede mahkemesi devam eden efsane eski futbolcu Ronaldinho, bir süre hapishanede kaldıktan sonra 1.2 milyon Euro kefalet ödeyerek ev hapsine çıkarılmıştı. Mahkeme sonuçlanana kadar Paraguay’da lüks bir otelde kalacak olan Ronaldinho’nun, sabaha kadar parti yaparak ev hapsi kurallarını ihlal ettiği belirtildi.

Paraguay’da yayın yapan HOY gazetesinde yer alan habere göre Ronaldinho’nun kaldığı otele gece geç saatlerde, belirli aralıklarla birçok kadın geldi. Özel bir araba tarafından alınan kadınların, Ronaldinho’nun kaldığı kral dairesine girip çıktığı gözlendi. Bir görgü tanığı, gazeteye yaptığı açıklamada “Kadınlar lüks bir araç tarafından alındı ve yine lüks bir araç tarafından götürüldü. Sanırım hepsi mankendi. Çünkü hepsinin dış görünüşü kusursuzdu” dedi.

Ronaldinho’nun, bu partileri sık sık verdiği de haberde yer aldı.

Kontratında gece kulübü izni vardı

Futbolculuk döneminde de sık sık gece kulüplerinde sabahlayan ve evinde verdiği partilerle bilinen Ronaldinho, bu zevkinden ev hapsinde kaldığı dönemde de vazgeçmedi. Ronaldinho, futbol oynadığı dönemde Flamengo ile imzaladığı sözleşmeye haftada iki kez gece kulübüne gitme izni koydurmasıyla dikkat çekmişti.

Futbola Gremio’da başlayan Ronaldinho, sırasıyla Paris Saint Germain, Barcelona, Milan, Flamengo, Atletico MG, Queretaro, Fluminense gibi takımlarda oynadıktan sonra 16 Ocak 2018 tarihinde aktif futbolculuk kariyerini sonlandırmıştı. (Skor Sözcü)

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler