AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Rui Costa, canlı yayında Benfica'nın teknik direktörünü açıklayacak

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 11 Oca 2022 - 23:35 / Son Güncelleme : 11 Oca 2022 - 23:58

Fatih Terim'in eski öğrencisi Benfica Başkanı Rui Costa, taraftarların tepkilerinden sonra teknik direktör hakkında canlı yayında açıklamaya yapacağını duyurdu.

AJANSSPOR HABER

Portekiz ekibi Benfica'da teknik direktör belirsizliği sürüyor. Taraftarların sosyal medyadan tepkileri büyümesi sonrası Benfica Başkanı canlı yayına çıkacağını duyurdu. İşte detaylar...

Canlı yayında açıklayacak

Benfica Başkanı Rui Costa’nın yarın kulüp televizyonunda teknik direktör hakkında açıklama yapacağı bildirildi.

Portekiz'de istediği gibi bir sezon geçiremeyen Benfica'da teknik direktör Jorge Jesus ile yollar ayrılmıştı. Yeni teknik direktör adayları ile henüz anlaşma sağlanmadığı Portekiz basınında yer bulmuştu.

Fatih Terim'i istiyor

1 Ocak 2022'de Canal 11 adlı TV kanalında yayımlanan 'Lateral Esquerdo-Sol Kanat' isimli programda yorumculuk yapan Pedro Bouças, Benfica’nın geçici olarak takımın başına getirdiği Nelson Verissimo'yu değerlendirirken, "Başkan Rui Costa’nın aklında Jorge Jesus tarzında tecrübeli bir kurt var. Kendisine de hocalık yapan Fatih Terim gibi bir teknik adam Rui Costa’nın futbol anlayışına daha uygun" ifadelerini kullandı. 

CANLI TAKİP

Galatasaray'ın anlaştığı teknik direktör Domenec Torrent'i karşılamaya gelen taraftarlar olmadı. Sadece basın mesupları yer aldı.