Rüştü Reçber: "Barcelona beni sürekli aradı"

09.04.2020 - 20:23 | Son Güncellenme: 09.04.2020 - 20:29

Koronavirüsten kurtulan Rüştü Reçber, son durumunu ve yaşadıklarını Ajansspor'a anlattı.

Rüştü Reçber: "Barcelona beni sürekli aradı"

Covid-19 (koronavirüs) ile enfekte olduğu için bir süre hastanede tedavi gören Rüştü Reçber, Ajansspor'a açıklamalarda bulundu. 

Özgür Sancar - Ajansspor Özel

Şu anda kendisini çok iyi hissettiğini belirten eski milli file bekçisi, "Allah'a şükür kurtardık. Çok iyi hissediyorum. Evde, karantina dönemindeyim. İlginizden dolayı çok teşekkür ederim. Arayan soran herkese teşekkür ederim. Ama bir uyarım var. Bu işin şakası yok. Hangi yaş gurubunda olursanız olun, bu tehlike ile karşı karşıyasınız. O nedenle herkes kendisine dikkât etmek durumunda. Genç, yaşlı dinlemiyor. Beş yıldır sigara içmiyorum. Sigara içerseniz bu hastalık karşısında durumunuz çok zor olur." dedi.

Rüştü Reçber, İspanyolların ve eski takımı Barcelona'nın da kendisiyle çok yakından ilgilendiğini belirterek, "Hastanedeyken, Barcelona basın sorumlusu Chema beni sürekli aradı.  Başkan Bartemeo'nun da beni merak ettiğini söyledi. Sürekli olarak Barcelona ve İspanya'nın her köşesinden destek mesajları aldım. Bu beni çok mutlu etti, daha güçlü hissettim. Tüm İspanya halkına teşekkürlerimi sunuyorum. Umarım en kısa zamanda insanlık olarak bu sorunu aşacağız. İspanya için en iyisini temenni ederim." diye konuştu. 

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler