Rusya Premier Ligi'nde takvim belli oldu! 19 Haziran....

2 Haziran 2020 17:58- Son Güncelleme - 2 Haziran 2020 17:59
Google news abonelik
Rusya Premier Ligi'nde takvim belli oldu! 19 Haziran....

Rusya Futbol Federasyonu, RPL'nin (Rusya Premier Ligi) 19 Haziran'da başlayacağını açıkladı. İlk maçın ise Krylia Sovetov Samara ve Akhmat Grozn arasında 19 Haziran Cuma günü oynanacağı belirtildi. 

DIŞ HABER / AJANSSPOR

2019-20 RPL sezonu 19 Haziran'da Krylia Sovetov Samara ve Akhmat Grozn ile başlıyor. Son maç günü ise 22 Temmuz'da oynanacak.

23. Hafta

19 Haziran 17:00 Krylia Sovetov vs Akhmat
19 Haziran 19:00 PFC Sochi vs FC Rostov
20 Haziran 13:00 FC Ural vs Rubin
20 Haziran 15:30 Arsenal vs Spartak
20 Haziran 18:00 CSKA vs Zenit
21 Haziran 14:00 FC Ufa vs FC Tambov
21 Haziran 16:30 Lokomotiv vs FC Orenburg
21 Haziran 19:00 FC Krasnodar vs Dinamo

Rusya Kupası çeyrek finalleri: 23-25 Haziran

24. Hafta 

26 Haziran 17:00 Akhmat vs PFC Sochi
26 Haziran 19:30 Zenit vs Krylia Sovetov
27 Haziran 13:00 FC Orenburg vs FC Krasnodar
27 Haziran 15:30 Spartak vs FC Ufa
27 Haziran 16:30 Rubin vs Lokomotiv
27 Haziran 18:00 Dinamo vs CSKA
27 Haziran 19:00 FC Rostov vs Arsenal
28 Haziran 15:30 FC Ural - FC Tambov

25. Hafta 

30 Haziran 17:00 Lokomotiv vs Krylia Sovetov
30 Haziran 19:30 CSKA vs Spartak
1 Temmuz 14:00 FC Orenburg vs FC Ural
1 Temmuz 14:00 FC Ufa vs Rubin
1 Temmuz 16:30 FC Tambov vs Zenit
1 Temmuz 16:30 Arsenal - Akhmat
1 Temmuz 19:00 FC Rostov vs FC Krasnodar
1 Temmuz 19:00 PFC Sochi vs Dinamo

26. Hafta

4 Temmuz 15:30 Dinamo vs Arsenal
4 Temmuz 17:30 Krylia Sovetov vs FC Rostov
4 Temmuz 17:30 Spartak vs FC Tambov
4 Temmuz 19:30 Akhmat vs CSKA
4 Temmuz 19:30 Lokomotiv vs PFC Sochi
5 Temmuz 15:30 FC Ufa vs FC Ural
5 Temmuz 17:30 Rubin vs FC Orenburg
5 Temmuz 19:30 FC Krasnodar vs Zenit

27. Hafta 

7 Temmuz 17:30 FC Tambov - Akhmat
7 Temmuz 19:30 Arsenal - Krylia Sovetov
8 Temmuz 15:00 FC Orenburg - CSKA
8 Temmuz 17:00 Zenit - PFC Sochi
8 Temmuz 19:30 FC Rostov - FC Ufa
8 Temmuz 19: 30 Spartak vs Lokomotiv
9 Temmuz 17:00 FC Ural vs Dinamo
9 Temmuz 19:30 Rubin vs FC Krasnodar

28. Hafta 

11 Temmuz 15:00 Arsenal vs FC Tambov
11 Temmuz 17:30 Akhmat vs Zenit
11 Temmuz 19:30 PFC Sochi vs Spartak
12 Temmuz 13:00 FC Orenburg vs FC Rostov
12 Temmuz 15:30 Lokomotiv vs FC Ufa
12 Temmuz 17:30 Dinamo vs Krylia Sovetov
12 Temmuz 17:30 CSKA vs Rubin
12 Temmuz 19:30 FC Krasnodar vs FC Ural

29. Hafta

15 Temmuz 15:00 FC Ural - Arsenal
15 Temmuz 15:00 Krylia Sovetov vs FC Krasnodar
15 Temmuz 17:00 Rubin vs FC Rostov
15 Temmuz 17:00 Spartak vs Akhmat
15 Temmuz 19:30 Lokomotiv vs CSKA
15 Temmuz 19:30 Zenit FC Orenburg
16 Temmuz 17:00 FC Ufa vs Dinamo
16 Temmuz 19:30 FC Tambov vs PFC Sochi

Rusya Kupası yarı finalleri: 18-19 Temmuz

30. Hafta

22 Temmuz 18:00 FC Rostov vs Zenit
22 Temmuz 18:00 FC Krasnodar vs Akhmat
22 Temmuz 18:00 CSKA vs FC Tambov
22 Temmuz 18:00 Dinamo vs FC Orenburg
22 Temmuz 18:00 Rubin vs Spartak
22 Temmuz 18:00 Krylia Sovetov vs PFC Sochi
22 Temmuz 18:00 FC Ufa vs Arsenal
22 Temmuz 18:00 FC Ural vs Lokomotiv

Rusya Kupası Finali: 25 Temmuz

 

Werder Bremen - Bayer Leverkusen (1-4) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20