Ryan Babel için flaş transfer iddiası

Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel'in adı uzun bir süredir Brezilya ekibi Flamengo ile birlikte anılıyordu. İtalyan basınından söz konusu transferle ilgili gündem yaratacak bir iddia geldi. Peki, Babel Flamengo'ya mı transfer olacak? İşte detaylar...
5 Temmuz 2018 16:18- Son Güncelleme - 5 Temmuz 2018 19:18
Google news abonelik

Süper Lig'de geçen sezonu 4.sırada bitiren Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel'in adı uzun bir süredir Brezilya ekibi Flamengo ile birlikte anılıyordu. İtalyan basınından söz konusu transferle ilgili gündem yaratacak bir iddia geldi.

Planlarında Babel vardı

Altyapısından yetiştirdiği Vinicius Junior'ı 42 milyon euro karşılığında Real Madrid'e satan Flamengo, 17 yaşındaki futbolcunun gönderilmesiyle doğan boşluğu Beşiktaş'ın yıldızı Ryan Babel'le doldurmaya planlıyordu.

Beşiktaş yüksek bedel talep etti iddiası

Beşiktaş yüksek bedel talep etti iddiası

Brezilya ekibi, son olarak teklifini 7 milyon Euro'ya kadar çıkarmış ancak Kara Kartal'ın daha yüksek bir meblağ talep ettiği iddia edilmişti.

Babel ile anlaşıldı!

Babel ile anlaşıldı!

İtalyan basını ise bugün Kara Kartal'ın sol kanat oyuncusuyla ilgili flaş bir iddia ortaya attı.

Babel'in olumlu yanıt verdiği ifade edildi

Ülkede yayım yapan "Agenti Anonimi" adlı internet sitesi, Flamengo yöneticilerinin 31 yaşındaki oyuncuyla yaptıkları görüşmeden olumlu sonuç aldıklarını ve Babel'in Brezilya ekibine evet dediğini aktardı. (Fanatik)

Rio sahilinde yaptıkları şov ile ilgi odağı oldular