Ryan Babel sözleşme haberini yalanladı!

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Ryan Babel, Beşiktaş'ın kendisine 3 milyon euro'dan 3 yıllık bir sözleşme teklif ettiği haberini resmi sosyal medya hesabından yalanladı.
16 Temmuz 2018 14:51- Son Güncelleme - 16 Temmuz 2018 17:51
Google news abonelik
Ryan Babel sözleşme haberini yalanladı!

Beşiktaş, Ryan Babel ile yeni sözleşme yapmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlılar Hollandalı futbolcuya 3 yıllık yeni mukavele teklif etti.

Beşiktaş, Ryan Babel’i 3 yıl daha kadrosunda tutmak için girişimlere başladı. Hollandalı futbolcu ile görüşen yönetim, sözleşmesi sezon sonunda bitecek Babel’e 3 yıllık yeni kontrat teklifini sundu.

2021’de tamamlanacak yeni sözleşmeye göre Hollandalı yıllık 3 milyon Euro ücret alacak. 31 yaşındaki oyuncu mevcut anlaşması karşılığında yıllık 2.1 milyon Euro kazanıyor.

70 maçta, 23 gol

Babel teklife yanıtını kısa süre içinde yönetime iletecek. Bir süre önce Flamengo’nun talip olduğu Hollandalı futbolcu, kulüplerin anlaşma aşamasına gelmesine rağmen siyah beyazlı takımda kalmayı tercih etmişti.

Babel, Beşiktaş'ta çıktığı 70 maçta 23 gol attı, 11 asist yaptı. (NTVSpor)

Ryan Babel hakkında çıkan haberleri yalanladı

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Ryan Babel, Beşiktaş'ın kendisine 3 milyon euro'dan 3 yıllık bir sözleşme teklif ettiği haberini resmi sosyal medya hesabından yalanladı.

Semih Kaya, Yasemen Kaya ile türkü söyledi!