Ryan Babel'den menajerine sözleşme talimatı!

Beşiktaş'taki performansıyla dikkatleri üstüne çeken Hollandalı futbolcu Ryan Babel menajeriyle kontrat konusunda bir görüşme yaptı. Beşiktaş haberlerini sitemizden takip edebilirsiniz...
11 Ekim 2018 09:37- Son Güncelleme - 11 Ekim 2018 12:37
Google news abonelik

Beşiktaş’ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, bu sezon Kara Kartal’da ortaya koyduğu etkili performansla dikkat çekmişti.

Derbide forvet oynadı

Siyah-Beyazlı formayla görev yaptığı 14 mücadelede 6 gol ve 1 asistlik performans sergileyen Babel, Alvaro Negredo’nun sürpriz bir şekilde Birleşik Arap Emirlikleri temsilcisi Al-Nasr’a transferi sonrasında Fenerbahçe derbisinde forvet hattında da görev yapmıştı.

Sözleşme konusunda endişeli

Sözleşme konusunda endişeli

Kartal’da istikrarlı bir görüntü sergileyen Babel’in, buna rağmen gelecek yıl sona erecek sözleşmesi konusunda endişeli olduğu bildirildi.

Flamengo’nun kapısından dönmüştü

Flamengo’nun kapısından dönmüştü

Sezon başında Brezilya ekibi Flamengo’ya transferi son anda gerçekleşmeyen tecrübeli futbolcunun, Beşiktaş Yönetimi’nden yeni kontrat konusunda bir görüşme talebi gelmemesi sonrasında huzursuz olduğu öğrenildi.

Menajeriyle görüştü

Durumu menajeriyle görüşen Babel’in, milli ara sonrasında menacerini kulübe gönderip yeni kontrat görüşmelerinde bulunmasını istediği kaydedildi.

Olasılıkları değerlendirecek

Olasılıkları değerlendirecek

Ocak ayında sözleşmesinin bitimine 6 ay kalması sebebiyle yeni dönem için başka bir takıma şimdiden imza atma hakkı bulunan Babel’in, menajeriyle kulübün yapacağı görüşme sonrasında tüm olasılıkları değerlendireceği belirtildi. (Fanatik)

En Çılgın 5 Pes Ettiriş | UFC 2011 - 2018