Ryan Babel'in menajerinden transferde Galatasaray açıklaması!

15 Kasım 2018 10:25- Son Güncelleme - 15 Kasım 2018 13:25
Google news abonelik

Beşiktaş’taki sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Hollandalı yıldız oyuncu Ryan Babel’in menajeri Winnie Haatrecht, yeni kontrat görüşmeleriyle ilgili olarak konuştu.

"Beşiktaş'ın teklifi talebi karşılamıyor, Galatasaray ile görüşmedik"

Galatasaray'ın istediği yönündeki iddialar hakkında da konuşan Haatrecht, “Beşiktaş’ın yaptığı teklif, bizim taleplerimizi karşılamıyor. Takıma katkısı ve aldığı maaş ortada... Ryan, hak ettiği zamlı bir kontrat istiyor. Galatasaray'la henüz görüşme yapmadık” dedi.

"Yeni anlaşmaya varabilmemiz zor görünüyor"

"Yeni anlaşmaya varabilmemiz zor görünüyor"

İlk olarak Galatasaray iddiası hakkında konuşan Winnie Haatrecht, “Babel için Galatasaray’la anlaştığımız doğru değil. Şu anda sadece Beşiktaş’la görüşme halindeyiz. Ancak yeni anlaşmaya varabilmemiz zor görünüyor” ifadelerini kullandı.

"Ryan Babel zamlı bir kontrat istiyor"

"Ryan Babel zamlı bir kontrat istiyor"

Beşiktaş’ta 2.1 milyon Euro maaş alan yıldız ismin maaşının iyileştirilmesini beklediklerini söyleyen Winnie Haatrecht, “Babel ve ben, bu konuya bir çözüm bulunmasını bekliyoruz. Beşiktaş’ın yaptığı teklif, bizim taleplerimizi karşılamıyor. Babel, 2,5 sezondur bu kulüpte ve takıma yaptığı katkı ortada. Ancak takımda en az kazanan futbolcular arasında yer aldığı da açık... Ryan, hak ettiği zamlı bir kontrat istiyor ve umarım Beşiktaş bunu bize verir. Aksi durumda oyuncum için yeni bir çözüm bulmamız gerekecek” sözlerini sarf etti.

Pazarlıkta fark büyük!

Ryan Babel’in, Beşiktaş’tan talebinin 3.5 milyon Euro’dan 3 yıllık anlaşma olduğu öğrenilirken Siyah-Beyazlılar’ın ise son olarak 2.3 milyon Euro’dan 2+1 senelik kontrat önerisinde bulunduğu kaydedildi.

Milli ara sonrası görüşme

Milli ara sonrası görüşme

Ryan Babel’in Ocak ayından itibaren yeni dönem için başka bir takıma imza atması ihtimalini göz önünde bulunduran yönetimin, milli ara sonrasında Babel ve menajeriyle görüşeceği bildirildi. (Fanatik)

Yok böyle bir gol! Orta sahadan attı...