AjanssporAjansspor uygulamasını indir

21 Haziran 2022 | Sabahın Sultanı Seda Sayan canlı izle - STAR TV canlı yayın

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 21 Haz 2022 - 00:28 / Son Güncelleme : 21 Haz 2022 - 00:32

Star TV'de ekranlara gelen Sabahın Sultanı Seda Sayan programı merak konusu olmaya devam ediyor. Sabahın Sultanı Seda Sayan canlı izle, tekrar izle, bipsiz izle gibi aramalar sürüyor. İşte detaylar...

AJANSSPOR HABER

Star TV programı Sabahın Sultanı Seda Sayan merak konusu olmaya ve izleyicileri ekrana çekmeye devam ediyor. Yaşanan olayların çözülmesiyle birlikte heyecanla sonuçlarını bekleyen vatandaşlar Sabahın Sultanı Seda Sayan programını izlemek için araştırmalar yapıyorlar. Sabahın Sultanı Seda Sayan canlı izle ve tüm detaylar haberimizde yer alıyor. 

Sabah Sabah Seda Sayan, 2001-2006 arasında Kanal D'de hafta içi her gün 10:00'da başlayan, sabah kuşağında yayınlanmış televizyon programı. Türkiye tarihinde en çok izlenen kadın programlarından biri olmuştur. Müzik ve sohbetin yer verildiği programda magazin ve gündeme ilişkin konular konuşulmuş, bireysel ve toplumsal olaylara konuk olarak stüdyoya davet konuklarla beraber yer verilmiştir. 2005 yılında programın reytinglerinin düşmesinden dolayı Sayan'a Gökhan Şükür'den boşanması için baskı yapıldığı iddia edilmiş, bir yıl sonra program reyting düşüklüğü nedeniyle yayından kaldırılmıştır.
  

Türkiye’nin en güvenilir ismi, özü sözü bir, 7’den 70’e herkesin sevgilisi Seda Sayan, bomba gibi dönüyor! Sabahın Sultanı, yine derdi olanların elinden tutuyor.