Sabri Çelik basın toplantısı düzenliyor!

17.04.2019 10:24 - Son Güncelleme -
Sabri Çelik basın toplantısı düzenliyor!

Fenerbahçe - Galatasaray derbisindeki hakem ve VAR kararları tartışma yaratmış, bütün gözler Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Sabri Çelik'e çevrilmişti. Çelik'in bir basın toplantısı düzenleyeceği belirtildi. Sabri Çelik'in basın toplantısı ne zaman saat kaçta? İşte detaylar...

Galatasaray cephesi 1-1 sona eren Fenerbahçe derbisinin ardından hakem ve VAR kararlarıyla ilgili sert açıklamalarda bulunmuş ve ertesi gün Sabri Çelik ve ekibiyle bir araya gelinmişti. 

TFF resmen açıkladı!

TFF'den yapılan açıklamaya göre Sabri Çelik yarın (perşembe) saat 15:00'te bir basın toplantısı düzenleyecek. İşte o açıklama:

"Merkez Hakem Kurulu Başkanı Sabri Çelik, 18 Nisan 2019 Perşembe günü Riva'da basın toplantısı düzenleyecek.

TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda yapılacak basın toplantısı saat 15.00'te başlayacak.

Medya Bilgilendirme: 

MHK Başkanı Sabri Çelik'in basın toplantısı için akreditasyon uygulaması yapılacak. Basın toplantısını canlı yayınlamak isteyen kuruluşlarının TV kurulumlarını en geç saat 14.30'a kadar tamamlamaları, kameramanların ses kabloları ile tripodlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.
"

Boğa güreşinde can verdi

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up