Sadık Çiftpınar: "En büyük hayalimi gerçekleştirdim..."

11.01.2019 22:16 - Son Güncelleme -
Sadık Çiftpınar: "En büyük hayalimi gerçekleştirdim..."

Fenerbahçe'nin yeni transferi Sadık Çiftpınar, AZ Alkmaar maçının ardından FB TV'ye açıklamalarda bulundu. Sadık Çiftpınar'ın açıklamaları şu şekilde:

Bütün gün maç saatini beklerken çok heyecanlandığımı söyleyebilirim. Maç saati geldiğinde de takım arkadaşlarım bana çok yardımcı oldu. Her ne kadar hazırlık maçı da olsa sonuç itibariyle Fenerbahçe formasıyla sahaya çıkıyorsunuz ve en büyük hayalimdi, hayallerimin en başında geliyordu. Hazırlık maçı da olsa bugün bunu gerçekleştirdim.

"Güzel bir galibiyet oldu"

Benim adıma 45 dakika iyi geçti, ilk maçım olmasına rağmen hocamızın kısa sürede dediklerini yerine getirmeye çalıştım. Takım olarak da sahada benim oynadığım süreçte-ilk 45 dakikada- rakibimize pozisyon vermedik ve soyunma odasına 1-0’lık skorla önde girdik. 2.yarıda da diğer arkadaşlarımız, ağabeylerimiz ellerinden gelenin en iyisini yaptı. Hazırlık maçı da olsa 3-2 kazanmış olduk. Kazanmak çok önemli ve bu konuda hocamızın da şöyle bir söylemi var: ‘Artık kazanmayı alışkanlık haline getirmemiz lazım.’ Bu anlamda güzel bir galibiyet oldu. İnşallah aynı performansı resmi müsabakalarda da sahaya yansıtıp taraftarlarımızı mutlu ederiz diye ümit ediyorum.

Ronaldo Röveşatası Denedi Bileğini Kırdı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up