Şafak Mahmut Yazıcıoğlu - Ece Erken ilişkisinde sular durulmuyor

10.04.2020 - 16:41 | Son Güncellenme: 10.04.2020 - 16:44

Şafak Mahmut Yazıcıoğlu - Ece Erken ilişkisinde sular durulmuyor

Boşanma davası süren Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşayan Ece Erken, ilişkisini noktaladığını açıklamıştı. Erken, bu kez çiftin kendisine verilen boşanma belgesini yayınladı.

Ece Erken'in evli Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı ilişkide sular durulmuyor. Erken, dün Şafak Mahmutyazıcıoğlu ilişkisini noktaladığını açıkladı.

Ece Erken, “Herkes kendi önünü süpürsün. Ben hatalıydım hatamdan döndüm. Hırsızlık yapmadım, dolandırmadım kimseyi sizler gibi. Bence aynaya bakın kendinizden utanın” ifadelerini kullandı.

Eğer sahte bir belgeyse vicdanlarıyla herkesi başbaşa bırakıyorum" diyen Ece Erken, kendisine verilen boşanma belgesini paylaştı ve şunları söyledi:

"Ortada şiddetli geçimsizlikten açılan bir dava, elimde 'boşandılar' belgesi ve tüm ailenin, hanımefendinin öz kardeşinin bile yakinen bildiği bir ilişki vardı. Davada 800 bin dolarlar istenirken, benim basına yansımamla milyon dolara çıkmıştır."

"Geçen hafta ağabeyi Celal ve Şafak ile Bodrum'da yemek yedik. Yalıkavak'taki evini kurduk. Dava tamamen sonuçlanınca çocuklarla orada yaşamayı düşündük. Ama bu süreç bana o kadar ağır geldi ki, yakınlarımın bildiği üzere kendisinden ayrıldım."

"Daha fazla bilmeden, kimse yorum yazsın istemedim. Peki neden bugüne kadar sustum. Çocuklar için... Ama baktım ki kimse benim evladımı düşünmüyor... Şafak'ın sadece hanımefendide bulunan 150 kiloluk fotoğrafı özel sayfalara verilip işiyle ilgili tehdit ediliyordu..."

"Kimsenin yuvasında gözüm olmadığı gibi, kimsenin mutsuzluğu, mutluluğum olamaz... Herkese mutlu olmasını diliyorum. Ve son olarak bana verilen ve inandığım belgeyi paylaşıyorum. Eğer sahte bir belgeyse vicdanlarıyla herkesi başbaşa bırakıyorum."

Evli ve iki çocuk babası Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığı için eleştiri yağmuruna tutulan Ece Erken’in, sevgilisinin arabalarının yan aynalarını parçaladığı video ortaya çıkmıştı.

Bunun üzerine Ece Erken, sunucusu olduğu magazinden programından istifa ettiğini duyurmuştu. (Skorer)

Senin için hazırladığımız haberler