Safranbolu'da çifte birinci çıktı

Karabük Offroad Kulübü (KARDOFF) tarafından 14-15 Kasım tarihlerinde Safranbolu’da düzenlenen 2015 Türkiye Trial Şampiyonası 5. yarışında, 2 gün sonunda eşit puanla DOSD ve Team Mobil1 takımları zirvede yer aldı...
17 Kasım 2015 12:30- Son Güncelleme - 17 Kasım 2015 12:30
Google news abonelik
Safranbolu'da çifte birinci çıktı

2015 Türkiye Trial Şampiyonası 5. yarışı, 14-15 Kasım tarihlerinde Karabük Offroad Kulübü (KARDOFF) tarafından Safranbolu ilçesinde özel olarak hazırlanan parkurda gerçekleştirildi. 2 gün boyunca büyük heyecana sahne olan organizasyonda, 20 araç ve 40 sporcu, 10 takım halinde parkuru en kısa sürede geçebilmek için mücadele etti.

Yardımlaşma ve offroad ruhunun ön planda tutulduğu trialde sezonun beşinci yarışında Ertan Uçar-Berat Atagün ve Hakan Çarker-Ayhan Ademoğlu ekiplerinden oluşan Bursa’dan Team Mobil1 takımı ile Erkan Kaynak-Cemafer Bulut ve Avni İnce-Ali Demirayak ekiplerinden oluşan DOSD Offroad takımı eşit puanla birinciliği paylaştı. İzleyicilerin de büyük ilgi gösterdiği ve baştan sona büyük çekişmeye sahne olan organizasyonda Emirhan Kutlu-Ali Çapan ve Uğur Demirci-Samet Aygül’den oluşan İstanbul’dan Texxoff takımı ise üçüncülüğü kazandı.

2015 Türkiye Trial Şampiyonası, 28-29 Kasım tarihlerinde Beykoz Offroad Kulübü (BEYOFF) tarafından Intercity İstanbul Park offroad alanında düzenlenecek olan 6.ayak yarışları ile sona erecek.

Gole sevinirken dikkat!