Hentbol Haberleri: Sakarya Hentbol'da hedef kupa kazanmak

Ali Bozkurt
02.12.2022 - 16:25 | Son Güncellenme: 02.12.2022 - 17:43

Hentbol Son Dakika Haberleri: Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol Takımı Antrenörü Mehmet Fatih Işık, şehre, lig şampiyonluğu kupası sözünü verdi..

AJANSSPOR HABER

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Hentbol Takımı teknik ekibi ve sporcular, Sakarya'da hentbola olan ilginin düşüklüğü nedeniyle öğrencilerle buluşma günleri düzenlemeye başladı. Yapılan buluşmalarda hedeflerinin de konuşulması üzerine Sakarya BBSK Hentbol Antrenörü Mehmet Fatih Işık, kupayı Sakarya'ya getirmek istediklerini söyledi. Detaylar...

''Hedefimiz kupa''

Bir öğrencinin hedeflerini sorması üzerine antrenör Işık,  "İnşallah Sakarya'da önemli başarıları elde edeceğiz ve buraya bir kupa kazandıracağız" dedi. 

Atatürk Anadolu Lisesi'nde buluşma

Adapazarı Atatürk Anadolu Lisesi'nde öğrencilerle bir araya gelen teknik heyet, öğrencilerle hentbol üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Ardından, soru-cevap kısmına geçildi. Öğrencilerin soruları üzerine sporcular ve teknik ekip hem bireysel hem de takım olarak hedeflerini anlattı. 

İlgini Çekebilir
Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde 11. hafta başlıyor!
Habere Git

Ankaragücü karşısında hedef galibiyet

Baş antrenör Mehmet Fatih Işık, Sakarya'nın hentbol konusunda çok ileri bir seviyede olduğunun altını çizerek, "Hafta sonu önemli bir maça çıkacağız. ve Bu maçtan da galibiyet almayı hedefliyoruz" dedi. Sakarya, evinde MKE Ankaragücü'nü ağırlayacak.Sakaryaspor, 10. haftası geride kalan Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde 17 puanla 3. sırada yer alıyor. Liderlik koltuğundaysa 19 puanla Hatay BBSK yer alıyor.

Sakarya'ya kupa kazandıracağız

Sakarya BBSK Hentbol Antrenörü Fatih Işık, "Sporcularımızın disiplinli olmaları ve karakteristik özellikleri bizlerin bu takımı oluşturmasında çok etkisi oldu. Oyuncularımız; kendini her koşulda geliştirmiş, yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak adına çaba göstermiş ve bizlere bunu kanıtlayarak buralara gelmişlerdir. Her bir oyuncumuzu sizlerin nezdinde tebrik ediyorum. İnşallah Sakarya'da önemli başarıları elde edeceğiz ve buraya bir kupa kazandıracağız. Hedeflerimiz çok büyük. Sizlerin de bize vereceği destek bu konuda çok önemli. Ben takımım adına sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Hentbolcular da etkinliğe katıldı

Etkinliğe Baş Antrenör Mehmet Fatih Işık ve Burçin Albayrak'ın yanı sıra oyunculardan Dusan Medic, Oğulcan Güney, Doğukan Karatay, Kadir Vedat Herseklioğlu ve Ramazan Döne katıldı.

Senin için hazırladığımız haberler