"Salgın yüzünden transferim gerçekleşmedi!"

5 Mayıs 2020 16:21- Son Güncelleme - 5 Mayıs 2020 16:26
Google news abonelik

Çin Süper Ligi takımlarından Shanghai Shenhua'nın yıldız oyuncusu Stephan El Shaarawy, transferi hakkında konuştu. İtalya'nın simge isimlerinden Fabio Cannavaro'nun Instagram yayınına katılan 27 yaşındaki yıldız futbolcu, geçtiğimiz kış Roma'ya transfer olacağını, ancak son anda salgın hastalık yüzünden transferin gerçekleşmediğini itiraf etti.

AJANSSPOR-DIŞ HABER

"EURO 2020'de oynamak için transferimi istedim"

"EURO 2020'de oynamak için transferimi istedim"

İtalya Seri A ekiplerinden Roma'ya tekrar döneceğini ancak salgın hastalık yüzünden bu transferin gerçekleşmediğinden bahseden El Shaarawy: "EURO 2020'de oynamam için Çin'den ayrılmamam gerektiğini anladım. Bu yüzden kulübümle konuştum ve bu turnuvada oynamam için transfer olmama izin vermelerini istedim. Kulübüm beni anlayışla karşıladı ve eski kulübüm Roma ile transferim için görüşmelere başladık. Ancak bu sırada Çin'de koronavirüs olayları yaşanmaya başladı ve görüşmeler bir anda durdu. Salgın öncesi Roma'ya dönmeye çok yakındım" ifadelerini kullandı.

"Kendini hazır tut"

Fabio Cannavaro'nun Instagram yayınına katılan 27 yaşındaki yıldız futbolcu: "Roberto Mancini, bana 'Çin'de oynamana rağmen seni kadroya alabilirim. Kendini hazır tut' dedi. Ancak ben yine de Avrupa'da bir kulübe transfer olmak istiyordum. Sadece Roma kulübüyle değil başka ekiplerle de görüşüyordum. Ancak salgın yüzünden hiçbiri bir sonuca varmadı"

Tek kelime ile İnanılmaz! Top gol olmamak için...