Salih Uçan'dan zemin eleştirisi: "Git gide kötüye gidiyor"

İsa Kethüda
24.09.2023 - 19:24 | Son Güncellenme: 24.09.2023 - 19:30

Beşiktaş'ın, Beşiktaş Park'ta karşılaştığı Mondihome Kayserispor'u yendiği karşılaşma sonrası yıldız oyuncu Salih Uçan açıklamalar yaptı. Detaylar...

Salih Uçan'dan zemin eleştirisi: "Git gide kötüye gidiyor"

AJANSSPOR-HABER

Beşiktaş'ın, Trendyol Süper Lig'in 6. haftasında Beşiktaş Park'ta karşılaştığı Mondihome Kayserispor'u 2-1 yendiği maç sonrası Salih Uçan açıklamalarda bulundu.

"Bugün kazanmamız gereken bir maçtı"

Karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa konuşan Uçan, "Bugün kazanmamız gereken bir maçtı. Ligde 1 maç berabere kaldık, 1 maç da mağlup olmuştuk. 3 günde 1 maç oynuyoruz, psikolojisi de kolay değil. Maçtan önce taraftarlarla birlikte erken gol bulup maçı koparmak ve farkı açmak istiyoruz ama futbolda bazen planlar tutmayabiliyor. 

"Erken bulsak maçı daha çok domine edebiliriz"

Devre arasında gol bulup maçı çevirmemiz lazım diyoruz. Devre arasından sonra gol yiyoruz. Ama bırakmıyoruz. Bugün kazandık. Biz gol kaçırdıkça Anadolu takımlarının öz güveni daha çok artıyor. Erken bulsak maçı daha çok domine edebiliriz. Ama bulamayınca hem biz sinirleniyoruz, stres oluyor. Taraftarlarımız da aynı şekilde. Biraz gerginlik oluyor ama sonunda kazanınca mutlu oluyoruz.

İlgini Çekebilir
Vincent Aboubakar'dan bir ilk!
Habere Git

"Büyük bir takımız, kaliteli oyuncular var"

Yediğimiz gol bizi uyandırdı. Devre arasında 'Hadi beyler gol bulalım' diye başlıyoruz ama gol yiyoruz. Bir anda üzülüyoruz. Büyük bir takımız, kaliteli oyuncular var. Golü bulunca öz güven geliyor. Baskılı başlıyorsun. Bugün sonucu güzel oldu.

"Zemin git gide kötüye gidiyor"

Geçen seneye göre zemin git gide kötüye gidiyor. Bunu da buradan söylemiş olayım. Artık kim dikkat edecekse. Ona dikkat etmek lazım" dedi.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler